Logitech ret mektubu veya teminat mektubu istiyor

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde Logitech F310 almıştım kol çok kısa sürede bozuldu şimdi Logitech ile görüştüm bütün bilgiyi verdim faturayı yolladım ve son olarak ret mektubu veya teminat mektubu istiyorlar. N11 ile görüştüm sohbeti yüzüme kapattılar ne yapmalıyım sizce?

Ürün satıldıktan sonra üründe çıkacak arızalardan markanın kendisi sorumludur garantiye gider tamir etmek veya değişim vermek zorundalar. Kullanıcı hatasından dolayı değilse tabii.

Ben de benzeri bir problem yaşadım. Sorunu çözmek için Türkiye'deki servisine göndermeniz gerekiyor, siz muhtemelen RMA denediniz ve bu cevabı aldınız.

Ürün satıldıktan sonra üründe çıkacak arızalardan markanın kendisi sorumludur garantiye gider tamir etmek veya değişim vermek zorundalar. Kullanıcı hatasından dolayı değilse tabii.

Benden kaynaklı bir şey değil kendi kendine tuş basmamaya bastı

Ben de benzeri bir problem yaşadım. Sorunu çözmek için Türkiye'deki servisine göndermeniz gerekiyor, siz muhtemelen RMA denediniz ve bu cevabı aldınız.

Biraz uğraştırsada garanti talebini açtı 1-2 gün içinde geri dönüş yapılacak mail üzerinden

Güncelleme yapayım 3 Nisan pazartesinden itibaren garanti doğrulamasının onay sürecinde olduklarını söylüyorlar pazartesi 72 saat içinde dönüş yapılacak dedi bugün yazdım 24-48 saat içinde geri dönüiş yapacaklarını söylüyorlar Logitech almakla hata mı yaptım bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı