Logitech Ve Muhteşem Garanti Desteği

Bu siteye kayıt olun, ardından cihazınızı seri numarası ile kayıt edin. Kayıt olup cihazınızın seri numarası ile kaydını yaptıktan sonra destek kısmından garantiye tıklayın öyle bir seçenek yoksa aramaya garanti yazabilirsiniz. Sağ altta sohbet kısmı geliyor bot gibi bir şey orada ki gerekli bilgileri doldurup açıklama kısmına sorununuzu belirtin. 1-2 gün içinde vermiş olduğunuz maile cevap geliyor. Ürünün garantisinin devam ettiğine dair bazı belgeler istiyorlar özellikle fatura, faturanız yoksa yardım edeceklerini düşünmüyorum bilginiz olsun.

Yabancı olan çoğu firma müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor maalesef bizim ülkemizde çok zor görebileceğimiz bir şey zamanında bende Amazon üzerinden mouse ve elektrikli ısıtıcı almıştım mouse da çift tıklama sorunu çıktı Amazon desteğe yazdım 4 gün içerisinde bana sıfır yeni mouse yolladılar eskisini istemeden. Isıtıcı da da priz problemi çıkmıştı onun da parasını iade ettiler ürünü geri istemeden.

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıl önce Logitech G413 klavye ve G102 Prodigy mouse aldım. 2020 şubat ayı gibi klavye de özellikle boşluk tuşu olmak üzere bazı tuşlarda basmama bazen 2-3 kere basma, basılı kalma gibi sorunlar oluşmaya ve oyun oynatmamaya başlamıştı, bende aldığım yer ile iletişime geçmeye çalıştım telefonlara bakmıyorlardı mail attım geri dönüş yok, en son Logitech Desteğe İnternet üzerinden mail ile yazdım problemimi anlattım. Bana birkaç çözüm önerisinde bulundular. ( Farklı bilgisayar da cihazı deneyin, cihazı temizleyin, cihazın programını yükleyin gibi ) Söyledikleri yolları denedim fakat bu benim için çözüm olmadı sorunum hala devam ediyordu. En son benden klavyenin arka tarafında seri numarasını, faturasını ve konuştuğumuz bilet numarasının kağıda el yazısı ile yazıldığı fotoğraf istediler, bunları gönderdikten sonra birkaç gün bilgilerin doğruluğunun onaylanmasını bekledim ve ardından bana ürünümün garanti kapsamı içinde olduğunu ve yeni bir ürün göndereceklerini söylediler çok sevindim. Benden bilgilerimi istediler ürünü yollamak için ve UPS Kargo ile Hollanda'dan ürünü kargoya verdiler. Ürünün bana ulaşması yaklaşık 10 gün falan sürdü, gümrük işlemleri için UPS'nin mail adresine bazı bilgilerimi vermem gerekti ve gümrük masraflarını da Logitech karşıladı. İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım yani adamlar gerçekten sattıkları ürünün garanti süresince arkasında durdular. Daha sonra bu ay içerisinde de aldığım Mouse'da çift tıklama sorunu olmaya başladı. Forumlar da falan araştırdım birçok kullanıcının başına gelmiş bu olay. Yine tekrar mail attım desteğe ve klavye de olduğu gibi aynı mailleşme trafiğinden sonra bana yeni bir mouse gönderdiler. Son olarak arkadaşlar klavye ve mouse kullanıcısı olarak yaşadığım Logitech tecrübelerimi şöyle aktarmak isterim.
Eksi olarak: Satın almış olduğum ürünler hem klavye hem mouse henüz 1, 5 yılını doldurmalarına rağmen kullanılamayacak seviyelere geldi. Ekipmanlara o kadar para verip 1, 5 yılda ömürlerinin bitmesi gerçekten can sıkıcı ve üzücü, yani o kadar para verdikten sonra en azından 3 yıl gitmesini beklerdim.
Artı olarak: Firmanin üretmiş ve satmış olduğu ürünün garanti süresi boyunca böyle arkasında bu kadar durması beni çok etkiledi. Gerçekten büyük firmaymış yani satın aldığım yer ilgilenmezken adamlar Hollanda'dan çok ilgi alakalı şekilde ilgilendi, ben ürünü satmışım nasılsa kafasında olmadılar.
Logitech ekipman alacak arkadaşlar için ise kendi düşüncem ürettikleri ürünlerin ömürünün çok fazla olmadığıdır ( almış olduğum 2 üründe de sorun yaşadığım için böyle yazıyorum ) satın alırken bunu göz önünde bulundursunlar. Fakat sorun yaşamış olduğum iki üründe de yeni bir ürün yollayacak kadar muhteşem bir garanti destekleri var bunu da unutmasınlar. Eksi ve artı yönlerini göz önünde bulundurarak Logitech ürünlerini öneririm garantisi bu kadar iyi olmasaydı fakat önermezdim.
NOT: Bu benim yaşamış olduğum kişisel tecrübeler olduğu için eksi ve artı yönlerini böyle yazdım. Bazı arkadaşlar da diyebilir ki bende Logitech'de şu klavyeyi aldım 4 yıl oldu hala sağlam tabii ki bu olabilir ben burada sadece kendi yaşadığım tecrübeleri anlatmak istedim yani belki bir ürün alırsın yıllarca kullanırsın şans işi sonuçta veya kullanıma bakabilir.

Merhabalar süreç nasıl işliyor benim de mouse da sıkıntı vardı. UPS gönderim yapıyorlar bugun kargoya vermişler.
Kargoda ne gibi olaylarla karşılaşıcağım yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar süreç nasıl işliyor benim de mouse da sıkıntı vardı. UPS gönderim yapıyorlar bugun kargoya vermişler.
Kargoda ne gibi olaylarla karşılaşıcağım yardımcı olursanız sevinirim.
Kargo 1 gün içinde sınıra gelmiş olur, sınıra geldiğinde UPS yanılmıyorsam size mail ve telefona mesaj atıyor ki kargonun gümrükten geçiş işlemlerini yapmaları için sizden onay istiyorlar. Size bir belge yolluyorlar sizin bilgilerinizin doldurulması gereken ve imza isteniyor o belgede. Belgeyi ve imzayı atmak için Adobe Acrobat DC programını kullanmıştım eğer ki sahip değilseniz size 1 hafta deneme izni veriyorlar yani programı yükleyip işiniz bittikten sonra satın almadan kaldırabilirsiniz. Programın içinde imza atmak içinde ayrı bir yer var oradan rastgele imzaya benzer bir karalama yapmanız bile yeterli. Son olarak gümrük ücreti Logitech tarafından ödenmiş olarak geliyor herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.
Ekleme mail adresini unuttum size gelen ve doldurduğunuz belgeyi UPS'nin mail adresine yollamanız gerekiyor onlar size söyleyecektir sanırım.

Kargo 1 gün içinde sınıra gelmiş olur, sınıra geldiğinde UPS yanılmıyorsam size mail ve telefona mesaj atıyor ki kargonun gümrükten geçiş işlemlerini yapmaları için sizden onay istiyorlar. Size bir belge yolluyorlar sizin bilgilerinizin doldurulması gereken ve imza isteniyor o belgede. Belgeyi ve imzayı atmak için Adobe Acrobat DC programını kullanmıştım eğer ki sahip değilseniz size 1 hafta deneme izni veriyorlar yani programı yükleyip işiniz bittikten sonra satın almadan kaldırabilirsiniz. Programın içinde imza atmak içinde ayrı bir yer var oradan rastgele imzaya benzer bir karalama yapmanız bile yeterli. Son olarak gümrük ücreti Logitech tarafından ödenmiş olarak geliyor herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.
Ekleme mail adresini unuttum size gelen ve doldurduğunuz belgeyi UPS'nin mail adresine yollamanız gerekiyor onlar size söyleyecektir sanırım.
Kargo gelmiş sabah aradılar bir tek tc mi aldılar yarın sizde olur dediler bu kadar.

Dostum ben altta nasıl garantiye gönderilir onun hakkında dediklerini yapacağım da,ürümün seri numarası nerede yazıyor? G432 bir kulaklık benimki. Fatura VS her şey duruyor.

Bu siteye kayıt olun, ardından cihazınızı seri numarası ile kayıt edin. Kayıt olup cihazınızın seri numarası ile kaydını yaptıktan sonra destek kısmından garantiye tıklayın öyle bir seçenek yoksa aramaya garanti yazabilirsiniz. Sağ altta sohbet kısmı geliyor bot gibi bir şey oradaki gerekli bilgileri doldurup açıklama kısmına sorununuzu belirtin. 1-2 gün içinde vermiş olduğunuz maile cevap geliyor. Ürünün garantisinin devam ettiğine dair bazı belgeler istiyorlar özellikle fatura, faturanız yoksa yardım edeceklerini düşünmüyorum bilginiz olsun.

Ben faturayı yolladım şimde ürün ile ilgi video istiyorlar video attıkdan sonra değişim yaparlar mı? Bir de sorunum video ile belli olmazsa ne yapıyorlar.

Ben faturayı yolladım şimde ürün ile ilgi video istiyorlar video attıkdan sonra değişim yaparlar mı? Bir de sorunum video ile belli olmazsa ne yapıyorlar.

Hocam selam, ben 2 yıl önce garanti ile ilgili bir durum yaşadım. G432 kulaklığım direkt kırılmıştı. Ama tamamen benim elimdeki ürünün dayanıksızlığından kaynaklıydı. Kulaklık çok güzel normalde. Süreç içerisinde sana verdikleri kod gözükecek şekilde ürüne ne olduğunun videosunu çekip atmanı istiyorlar sanırsam. Benden bunu istediler sende durum ne şu an bilmiyorum. Ardından adres bilgileri istiyorlar ve ücretsiz şekilde evine Hollanda'daki depodan gönderiyorlar gerekli ürünü. Gerekli ürün yoksa daha iyi bir model gönderdiklerine dair rivayetler var. Tabii ki süreç tamamen İngilizce ve e-posta yoluyla işliyor.

Geri
Yukarı