Logitech Z333 İnceleme | 2 Yıllık Deneyim

Selam değerli Technopat takipçileri! Forumda 2. günüm ve ortama şimdiden alışmış gibiyim =)

Bugün sizlere Logitech Z333 2+1 80w gücünde Ses Sistemini detaylı olarak anlatacağım.

Ürün Fiyatı: 450-500₺ arasında satılıyor, ben 390₺'ye 2 sene önce almıştım, hatta 2.5 sene oldu neredeyse..

Ürünün görünüşü:

Ürünün görünümü kaliteli, malzeme kalitesi ve hissiyatı güzel. Büyük ve güçlü bir duruşu var.. yani minimalistik bir düzen sevenler için biraz kaba gözükecektir.

z333-gallery.jpg
z333-speaker-system-with-subwoofer.png

Ses Kalitesi:

Şimdi 80W dedik ama biraz karışık, aslında 40W güce sahip. Peki neden 80w dedim? Çünkü 2 tane daha hoparlör takabiliyor ve 4+1 yapabiliyorsunuz, o zaman 80W gücü destekliyor.

Ürün hem bas hemde tiz olarak cidden inanılmaz, mağazada ses testi yaptığımda zaten tatmin etmişti ve düşünmeden direk alıp çıktım.

Sistemin arkasından bas'ını kısıp açabiliyorsunuz, ben sonda kullanıyorum ve evin camları yerler tir tir titriyor.

Spotify Premium'da kaliteli aktarma ile senelerdir binlerce şarkı dinledim ve aldığıma sonuna kadar değdi.

- Ürün 2 yıldır benle olmasına rağmen tek bir çizik veya sorun oluşmadı. Bir çok defa kolonları düşürmem yada basa ayağımın çarpmasına rağmen ( belki yüzlerce kez, biraz sakarımdır. ) hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Çevremdeki insanların da kaliteli ses sistemleri var fakat kendi ses sistemime o kadar alışmışım ki diğerleri çok farklı geliyor.

Ürün amfi görevi de görüyor, ses açıp kısma kısmında kulaklık girişi var, oradan kulaklığımı taktığımda çok daha kaliteli ve keskin geliyor sesler, kulaklıklarımı daha önce o şekilde bir kaliteyle görmemiştim.

Sorularınız olursa çekinmeyin.. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba. Yıl olmuş 2020. Fiyatlar malum. Hoparlörüm bozulduğundan beri (3 haftadır) ses sistemi bakıyorum. Fiyat şu an 500 TL biraz fazla ama eğer dediğiniz gibi 4+1 yapılabiliyorsa fiyatı çok uygun. 4+1 yapmayı denediniz mi? Gerçekten oluyor mu? Yoksa aux girişi mi o girişler?

Bir sorum daha var müzik bilginiz var mı bilmiyorum ama bazı şarkılarda bass gitaristler oktav notaya(yani pesten tize) geçtiği zaman subwoofer boğuluyor mu? Yani şunu demek istiyorum, subwooferların çoğu pes notalı bass sesleri çok kolay verir ama tiz notalarda boğulup titreme yapabiliyorlar. Geçen hafta bir 2+1 alıp denedim, Spotify'dan temiz kayıt, yoğun basslı bir gülpembe açtım ve subwooferın içinde müthiş basınç oluştuğundan dolayı zangır zangır titredi içindeki entegreler ve ön paneli.

Hocam merhaba. Yıl olmuş 2020. Fiyatlar malum. Hoparlörüm bozulduğundan beri (3 haftadır) ses sistemi bakıyorum. Fiyat şu an 500 TL biraz fazla ama eğer dediğiniz gibi 4+1 yapılabiliyorsa fiyatı çok uygun. 4+1 yapmayı denediniz mi? Gerçekten oluyor mu? Yoksa aux girişi mi o girişler?

Bir sorum daha var müzik bilginiz var mı bilmiyorum ama bazı şarkılarda bass gitaristler oktav notaya(yani pesten tize) geçtiği zaman subwoofer boğuluyor mu? Yani şunu demek istiyorum, subwooferların çoğu pes notalı bass sesleri çok kolay verir ama tiz notalarda boğulup titreme yapabiliyorlar. Geçen hafta bir 2+1 alıp denedim, Spotify'dan temiz kayıt, yoğun basslı bir gülpembe açtım ve subwooferın içinde müthiş basınç oluştuğundan dolayı zangır zangır titredi içindeki entegreler ve ön paneli.

O arkadaş en son 2018'de görülmüş buralarda hocam, sorularınız için başlık açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı