Çözüldü Logitech Z906 tavsiye

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cruseo

Centipat
Yer
Fransa
Daha fazla  
Arkadaşlar Gaming laptop kullanıcısıyım, müzik dinlemeyi de seviyorum indirime girmişti 200 Euro'ya Logitech Z906 500W aldım, sizce iyi mi yaptım? Bu paraya daha iyisi alınabilir miydi?

Çözüm
Arkadaşlar Gaming laptop kullanıcısıyım, müzik dinlemeyi de seviyorum indirime girmişti 200 Euro'ya Logitech Z906 500W aldım, sizce iyi mi yaptım? Bu paraya daha iyisi alınabilir miydi?
sıfır aldıysan daha iyisini bulamazsın z906 efsanedir

Çözüm
Z906 gerçekten iyi bir sistem, çoğu kişinin sandığının aksine Logitech bu konuda iyi iş çıkarıyor. Alternatif bulmasına bulunur ama almışsın zaten, bu tür konuları almadan önce açmanız lazım ki, açtığınız konu bir işe yarasın. Belki de açmışsındır, rastlamadım. Her neyse, iyi bir seçim ve pişman olacağını sanmıyorum.

Z906 gerçekten iyi bir sistem, çoğu kişinin sandığının aksine Logitech bu konuda iyi iş çıkarıyor. Alternatif bulmasına bulunur ama almışsın zaten, bu tür konuları almadan önce açmanız lazım ki, açtığınız konu bir işe yarasın. Belki de açmışsındır, rastlamadım. Her neyse, iyi bir seçim ve pişman olacağını sanmıyorum.
Öneri için sağolun,Sistemi laptopa nasıl bağlayabilirim?Model Legion Y540
Sıfır aldım evet fakat nasıl bağlanacağını bilmiyorum ek bir aparat lazım mı?Sitede oturuyorum acaba çokmu yüksek çıkar sesi?

Sesinin yüksek çıkıp çıkmayacağını sen ayarlayacaksın zaten ama evet, yüksek çıkacaktır. Laptopını incelemedim ancak yeterli girişi olduğunu hiç sanmıyorum. Muhtemelen aparat gerekecektir. Sistem 5+1 ve kayıpsız / gerçek 5+1 olarak kullanmak istiyorsan anakartında yeterince giriş bulunmalı. En kötü, bir adaptör satın alırsın ama o da haliyle müziğin kalitesini düşürecektir. "5+1 ses adaptörü" tarzında aramalar yapabilirsiniz ama bunun öncesinde sistemi bilgisayarınıza bağlayıp test edin. Z906'nın kablolaması hakkında hiçbir bilgim yok, benim kullandıklarım için birden fazla giriş isteniyordu. Belki Logitech'in bu sisteminde farklıdır.

Öneri için sağolun,Sistemi laptopa nasıl bağlayabilirim?Model Legion Y540

Sıfır aldım evet fakat nasıl bağlanacağını bilmiyorum ek bir aparat lazım mı?Sitede oturuyorum acaba çokmu yüksek çıkar sesi?
ek bir aparata gerek yok ses konusuna gelirsek hemde nasıl çıkar bass vurunca miğdende hissedeceksin

Bu arkadaş almıştır, almayı düşünüp de buraya bakanlara söylüyorum. Ses sistemi bası harici bildiğiniz çöp, 1 yıllık kullanıcı deneyimim var ve müzik kulağımda iyi kötü var sistem tamamen rezillik. Şu anki fiyatı sistemin 7K TL kesinlikle etmez o paraları gidin 2. el harman kardon avr sistem alın ya da bass manyağıysanız oto ses tesisatı kurun.

Geri
Yukarı