Logo tasarımı konusunda yeterince gelişmiş miyim?

14 yaşımdayım, paraya ihtiyacım var ve Fiverr'da logo satmaya karar verdim. 8 yaşımdan beri gerek yazılım gerek tasarım alanlarında kendimi geliştiriyorum lakin daha önce hiç satış yapmadım. Sizce logolarım nasıl, hatalarım neler? Ayrıca renk seçimi, font seçimi ve de sunumda problem yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Alıcı gözü olarak bakıldığı zaman bence güzel. Tabi ödenecek fiyatlara göre değişecek bir durum. Onun dışında renk hatlar gibi kötü gelen bir şey olmadı. Kendini geliştirmeye devam et. Güzel yerlere geliceğinden şüphem yok. Eline sağlık.

Kendime bu konuda güvenim az olduğundan satış yapmaya çekiniyordum. Sizce başlayabilir miyim?
Fiverr'da satıcı çok ama ilan açın zarar gelmez. Bionluk'ta yeniyseniz daha rahat edersiniz ama 14 yaş ile kayıt olamazsınız. Hemde site %20 komisyon alıyor çok fazla. Bende ilk haftalarımda satış yapamadım sonradan açılıyor ama veteriner logonuz çok güzel. Ben alıcı olsam rahatlıkla alırdım.

Anlamadım. Daha iyi anlatırsanız sevinirim.
Eğer yardıma ihtarcınız olursa fikir vesaire. Bu konuya beni etiketleyin görünce yardım etmekten memnun olurum dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı