Lokal boya bulunan 1.6 TDI Bluemotion Impression araç alınır mı?

MeTuTa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Vavacars'tan 1.6 TDI Bluemotion Impression araç buldum. Araç 55.000'de ve 690.000 TL istiyorlar. Muadilleri arasında 30-40 bin TL fark var fakat hasar kaydında hiç rastlamadığım bir şeyle karşılaştım. Sağ arka direkte lokal boya var. Yandan çarpmış diyemem çünkü sağdaki kapılarda hiçbir kusur yok.

Ben bu aracı aldıktan sonra satmayı düşünüyorum. Sizce bu lokal boya olayı arabanın satılmamasına neden olur mu ve sizce alınır mı? Expertiz raporunu aşağıya bıraktım.

9199B82C-8945-4812-8C4C-0ADF91D1E23A.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Galerici misiniz? Bence bu araba da bir şey olma ihtimali yüksek piyasa fiyatından dediğiniz gibi düşükte Tarcanlar çözer gibi. Tek bir lokal boya içinde bu kadar düşmezler bnece.

Galerici değilim.

Sağ kapıların çıkma olma ihtimali var mı? Öyleyse hasarsız olur zaten
Yok sağ kapılarda hiç bir sıkıntı yokmuş.

Boya takıntısı olan çok, ama %50 60 elinden çıkarırsın.
Beni korkutanlarda açıkçası onlar.

Son düzenleme:
Direkte boya var ise airbag açma ihtimali çok yüksek. Mutlaka airbagleri kontrol edin.

Sadece 1-2 parça kapı, çamurluk vs lokal boyalı ama airbag açmış, hasar kayıtsız araçlarla çok karşılaştım.

Satma konusuna gelince kimse ekpertizde kolay kolay airbaglere baktırmıyor (içini açıp bakmmıyorlar) o nedenle satılır ama ben airbag açan aracı alıp satmam.

Millet kaporta ve boyaya vs bakıyor, araç konusunda çok tuhaf bir milletiz.

tarcanlarda halledilir.
Çok güvenmeyin derim Tarcanlara.

Ben hiçbir ekpertize güvenmiyorum. Boyalı kapıya orijinal diyeni, boyasız çamurluğa değişen, boya yazanları ile karşılaştım.

Aynı arabayı 3 farklı ekspere götürün aynı raporu veremiyorlar. Tarcanların da tek farkı ünlenmiş olması.
Kuzenimin aracında boya olan kapıya orijinal demişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı