LoL 12.22 yamasından sonra skin çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Çözüm bulan arkadaş yok mu? Gereksiz yere doldurmayalım arkadaşlar lütfen konuyu mesajları bulmakta zorlanıyoruz. Teşekkürler...

Denedim dostum olmuyor. Başka bildiğin bir method varsa veyahut sadece İngilizce yapmadan önce falan bir şeyler yazarsan sevinirim.

Ben 2023'ten hortlatayım madem indireyim dedim oyuna girerken çalışmıyor... Lakin indirirken gelen Klasor'de beni oku tarzında bir not var ve Custom ve map skinlerinin çalışmadığını söylüyorlar lakin açmaya çalıştığım skinler var olan skinler zaten anlayamadım denedim de bir takım şeyler ama muaffak olamadım maalesef bir süre sonra düzeliyor mu yoksa böyle mi kaldı uygulama bilen varsa :D

Ben 2023'ten hortlatayım madem indireyim dedim oyuna girerken çalışmıyor... Lakin indirirken gelen Klasor'de beni oku tarzında bir not var ve Custom ve map skinlerinin çalışmadığını söylüyorlar lakin açmaya çalıştığım skinler var olan skinler zaten anlayamadım denedim de bir takım şeyler ama muaffak olamadım maalesef bir süre sonra düzeliyor mu yoksa böyle mi kaldı uygulama bilen varsa :D
Şuan lole de girilmiyor saldırı altında riot games. Ama bir sonraki yamaya kadar galiba lolskin çalışmayacak.

Bi kere urfta kata kostumu deneyeyim dedim ASDQEQWE katanın bıçakları gözükmüyor çok kötü oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı