LoL 1v1 Atmak İsteyenler

Platin kümeydim eskiden. Bayağı uzun süre oynadım özellikle ''Bard'' karakteri ile. Şu an pek iyi sayılmam ama paslanmışım tam 9 aydır oynamıyordum. Başlayalı bir kaç gün oldu. :)
Benimde 7 8 seviye kadar hesabım var. Birlikte oynayalım mı ? Nişancı üzerine yoğunlaşmak istediğimden ötürü açtım bu hesabı. Daha doğrusu Jhin mekaniklerine iyice alışmak istediğimden ötürü. Destek konusunda zaten uğraşsam var ya ``Çelıncır`` olurdum :D.
``MeN MıRoNzUm aMa RuHuM ÇeLınGırR...``

Yarın uyar. Bir ara görürsem oynarız. Hesabında Bard var mı ? Ona göre nişancı alayım da.
Bu ismi koyarken aklım neredeydi bilmiyorum, bir sebepten ötürü ZehiRSalVoSu koymuşum. Şekilli şukullu yazı sevmem hatta bir yana nefret ederim. İroni yapmak için koymuş olabilirim.

Hepinizi alt edeceğim için benim için çekişmeli olmaz... Şaka şaka berbatım. :(

8 Level gelmiş bana kafa tutuyor. Peh :p

Tamam tamam çok ezmem korkma.. Cani değilim :D

Beşli girebiliriz. Hali hazırda @Silinen üye ve @BeyzaTheHuntress ile oynuyoruz zaten.
Yada 1v1 maçları da olabilir.

Beşli girmek isterseniz bende takıma girebilirim. İlla ranked olmasına gerek yok. Normal game de atarız veya Aram :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı