LoL artık paralı olmalı

:D birde bunları yapmayı denesin de göreyim hocam. Küfür edene mute atabilir ama bunları yaparsa gözünün yaşına bakmaz.

Unutmayın süresiz uzaklaştırma için en altın kuralı riotun oyun içinde rekabete uygunsuz eylem sergileyen oyuncudur.
Örneğin: Sinir oldu ve bottan çıktın ormancıyı takip ettin orman boyunca oyuna yardımın dokunmadı.
Örneğin: sürekli gidip öldün.
Örneğin: all chatten takımının yerini ifşa ettin.
Örneğin: takımını bilerek öldürttün ya da izledin yardım etmedin.
Örneğin: rakibin basene kadar hücum etti ama sen sinirlisin ve takımına yardımcı olmak istemiyorsun solo koridorundan hiç çıkmadın kule kazdın.
hepsini zamanında smurf hesapla düşük gold plat eloda yaptım hesaplar hala duruyor?

CS de aynı bu arada seçkin alsanda trol adam geliyor küfür edende geliyor atsan dert cünkü raundu kaybediyorsun atmasan belki kazanıyorsun genel olarak paralı yapmak çözüm olduğunu düşünmüyorum. Lol için

hepsini zamanında smurf hesapla düşük gold plat eloda yaptım hesaplar hala duruyor?
Belli bir sayıda report yemen lazım çünkü.
Yaptın ama takımındakinler report etmedi diyelim ilgilenmez haliyle riot.
Ayrıca herkesin bildiği bir yanlış var. Report ederken sadece adam ne suç işlediyse o kutucuğu işaretleyin. Herkes tüm kutucukları işaretliyor. ÖYLE OLMAZ.

Bu el Allah'a kitaba küfür ettim ve hala oyundayım hocam teşekkürler. Hayal dünyaya devam.

Hayal dünyası değil kendi deneyimim. Hatta gecen meraktan bayağı kufurlestim biriyle 1 hafta attilar sadece. Oyunda Allah'a kitaba peygambere sövüp oynayan insan dolu inanmasan bile :d

Ayrıca buradan bir mesajım var Valorant oynayan ağır köylüdür. O oyunu yeryüzünde yaşamayan insanlar bile oynuyor. Ayrıca Valorant artık kız düşürme yeri oldu ve pubg mobile gibi bir etki yakaladı. Nasıl eskiden pubg mobile herkes oynardı kızlı erkekli, heh işte valorant'da aynı oldu. Zaten bilgisayarı olan max bir kız valorant oynuyor.

Ayrıca kimse para harcamıyor demesin riot'a valoranta bir sürü para harcayan şuhuru gidik insanlar var.

Etkisi olur hocam CS seçkin hesap geldi geleli oynanabilir bir oyun oldu. 2017 CS:GO sunu hatırlatırım.
2017'de cs zaten paralıydı 32 tl falandı seçkin 2018 yılında geldi zaten oyunu parayla alanlara oyun seçkin verdi oyun ücretsiz oldu dostum lol direk ücretsiz lol en çok hype aldığı 016 2017 2019 2020 gibi yıllarda getirmedi böyle bir şey? neden şimdi yapsın ki zaten lole eskisi gibi özenme durumları yok berbat etmişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı