LoL beni kanser edecek

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsürlü dakikalardan sonra tf'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir tf'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu ''Mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı.'' diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2 den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
1678554059446.png

resim_2023-03-11_200143652.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsurlü dakikalardan sonra TF'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir TF'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu "mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı." diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden Elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2'den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
Eki Görüntüle 1697992
Eki Görüntüle 1697994

Hocam LoL oynanmaz artık kaynak kodları falanda çalındı siz başka oyuna geçin en kötü DotA 2 oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı