LoL beni kanser edecek

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İdda edildiğine göre kaynak kodları da çalınmış.

Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsürlü dakikalardan sonra tf'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir tf'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu ''Mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı.'' diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2 den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
Eki Görüntüle 1697992
Eki Görüntüle 1697994
Ordaki Yasuo sensin dimi?

Saydığınız etkenler tamamen önemsiz. Maçta önde olmak dediklerinizle sağlanır ancak maçı kazanmanın tek yolu minyon dalgasını doğru kontrol edip kule almaktır. Yoksa sizin maçınız gibi maçlar kaybettiğim benim de oldu. Boşuna backdoor yapmıyorlar. Size tavsiyem maçta ileride olup olmamanız önemli değil boş bulduğunuz vakit bir koridor itin ya da kule almaya çalışın. Maç böyle kazanılır.

Bu oyundan nasıl zevk alıyorsunuz ki oynuyorsunuz. 🤔

Bunu keşke ben de bilsem.

Bırakın hocam o zaman.

Zor gözüküyor hocam.

Hocam DotA 2 denesenize.
(İsterseniz)

Hiç denemedim ama deneyebilirim.

Oyunu illa oyanayacağım diyorsanız arkadaşınız varsa arkadaşınızla girin yoksa g-i-r-M-E-y-i-n

Teşekkürler.

Çok basit bir çözüm var,
Oynamamak.

Harika bir fikir.

Hocam LoL oynanmaz artık kaynak kodları falanda çalındı siz başka oyuna geçin en kötü DotA 2 oynayın.

DotA nasıl bir oyun? LoL gibi sarar mı?

Acilen devlet tarafından sigara bırakma hattı gibi LoL bırakma hattı yapılması gerekiyor.

Kesinlikle öyle. Başka yolu yok.

Ezan sesi duyunca LoL oyuncuları.

Allah kurtarsın.

Nocturne oyunu taşımış taşımış, sonra herkesi sırtından atıp gitmiş gibi. :D Ya da rehavete kapıldı nasıl olsa kazanacağım diye ama oyundan bir haber belli ki.

Geri
Yukarı