LoL Bronz'dan çıkılmıyor

Reumlett

Femtopat
Takımıma gelen rezil rüsvan, bronzu bile hak etmeyen oyuncular yüzünden Bronz'dan çıkamıyorum. Ben ne kadar iyi oynasam da olmuyor, dakika 25'te 18 olup rakip ormancıya 4 level diff attığım 25/6/16 oynayıp el kaybettiğimde oluyor. Söyler misiniz bu elodan nasıl çıkacağım bu rezillerden nasıl kurtulacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takımıma gelen rezil rüsvan, bronzu bile hak etmeyen oyuncular yüzünden Bronz'dan çıkamıyorum. Ben ne kadar iyi oynasam da olmuyor, dakika 25'te 18 olup rakip ormancıya 4 level diff attığım 25/6/16 oynayıp el kaybettiğimde oluyor. Söyler misiniz bu elodan nasıl çıkacağım bu rezillerden nasıl kurtulacağım?
O "rezil"lerle aynı eloda stucksan, onlardan hiçbir farkın yok.

Düşük eloda herkesin derdi aynı. Kime sorsan kendisi çok iyi, takım arkadaşları berbat geliyor. Önce bu yanılgıdan kurtulun. Kötü oynayan sizsiniz. Oyunu öğrenip oynamayı becerdiğiniz zaman yavaş yavaş lig de yükseliyorsunuz.

Yapman gereken tek bir şey var o da bir arkadaşınla oynamak. Benim mainim Azir ve güzelde oynuyorum 30/6/24 gittiğim oldu sırf takımda ki SUP ve jung yüzünden içimizden geçtiler. Adamlar Full ejder kesti bizim jung 1 tane alamet kesti ejder deyince satıyorum ya ben dedi ve gerçekten de sattı. Düşman takımı ile vs atarken adamlar safi bana oynadılar öleyim diye. Ve ben ölünce de takım tek yedi zaten. Böyle durumlarda ne kadar iyi oynarsan oyna takımına ne kadar yön vermeye çalışırsan çalış olmuyor NATO kafa NATO mermer adamlar var oyunda. Gümüş 4 oldum ondan sonra rahatladım diğer türlü çekilecek gibi bir olay değil adamlara dedim ki Rammus'dan SUP olmaz 2 adam takım arkadaşı ile girmiş ADC de bir Vayne bir Rammus var adamlar bayağı iyi oynadılar hatta bir yerden sonra küfür etmekten ağzım yamulmuştu. Rammus'a en son baktığımda adamın skoru 2/16/3 olmuştu adam bir de kalkıp bana laf attı 9/7/1 gidiyorum diye. Karşı taraf o kadar kasılmıştı ki görmen lazım adamlar ADC'den mide ve soloya desteğe gittiler her şeyi geçtim karşı tarafta ki Soraka'nın bile 4 kili vardı sen düşün. Tamamen takımına ve senin becerine bağlı bir oyun biri eksikse kaybediyorsun zaten direkt olarak. En azından takımından 1 kişi daha seninle düzgün oynaması lazım hatta sırf bu yüzden 2 mainim olan Anivia ve Azir'i bırakacaktım sinirden. Anivia ile 15/4/2 gittiğim zaman bile adamlar kıllık yapıyordu neden Killer'i 0/5/6 giden Master'a salmıyorum diye. Neden deyince o kasılır toplar falan fişman dediler yani buradakilerin dediğine bakma sen harbiden adamakıllı bir takımın yoksa çıkamazsın benden sana söylemesi.

Ben lol oynadığım zamanlar gold elo’dan çıkamıyordum. Gold 1 sıralama maçlarına gelsem de bir türlü kurtulamadım bu elo’dan , daha sonra yeni bir hesap açıp sıfır dan başladım elmasa kadar çıkmıştım.

Geri
Yukarı