LoL donuyor

Ufukasd

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar, 2-3 gündür LoL oynarken oyun ortasında bir anda donuyor ne Alt Tab atabiliyorum ne de başka bir uygulamaya geçebiliyorum. Ya reslemem ya da oturumu kapatmam gerekiyor, çözümünü bilen var mı?

Not: Başka oyunlarda olmuyor.

Öncelikle merhabalar arkadaşlar, 2-3 gündür LoL oynarken oyun ortasında bir anda donuyor ne Alt Tab atabiliyorum ne de başka bir uygulamaya geçebiliyorum. Ya reslemem ya da oturumu kapatmam gerekiyor, çözümünü bilen var mı?

Bugünlerde LoL'de sorun var zaten çoğu kişi yaşıyor benzer sorunları. Bilet atarak Riot ile iletişime geç.

Sistem özelliklerini paylaşabilir misin?
Birde lol oynarken discord kullanıyor musun?

Bu aralar LoL'de sıkıntı var fakat bir şey sormak istiyorum bilgisayarınız dizüstü mü? Yoksa masaüstü mü? Ve dizüstü ise harici monitör mü kullanıyorsunuz?

Sistem özelliklerini paylaşabilir misin?
Bir de LoL oynarken Discord kullanıyor musun?

Evet kullanıyorum. Fotoğraf olarak paylaşamam ama yazayım 8 GB tek slot RAM, AMD Radeon R5 M330, i5-8250u ve HDD kullanmıyorum sadece SSD var.

Bu aralar LoL'de sıkıntı var fakat bir şey sormak istiyorum bilgisayarınız dizüstü mü? Yoksa masaüstü mü? Ve dizüstü ise harici monitör mü kullanıyorsunuz?

Dizüstü kullanıyorum fakat harici monitör kullanmıyorum.

Bugünlerde LoL'de sorun var zaten çoğu kişi yaşıyor benzer sorunları. Bilet atarak Riot ile iletişime geç.

Tamamdır ticket atmayı deneyeyim bir teşekkürler.

Hocam, bugünlerde Riot yine sorunları çözmek için sunucu bakımları yapıyor, bende de oluyor. Normal bir durum.

Teşekkürler :)

Evet kullanıyorum. Fotoğraf olarak paylaşamam ama yazayım 8 GB tek slot RAM, AMD Radeon R5 M330, i5-8250u ve HDD kullanmıyorum sadece SSD var.

Dizüstü kullanıyorum fakat harici monitör kullanmıyorum.

Tamamdır ticket atmayı deneyeyim bir teşekkürler.

Teşekkürler :)

Muhtemelen nedeni Discord 8 GB RAM olan çoğu bilgisayarda yapıyor bunu nedenini pek anlamış değilim. Discord uygulamasını tamamen kapatıp birkaç oyun at büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

ben de aynı sorundan mustaribim. intel i5 10500h gtx 1650 ti 8gb ram var bende de aynı sorun var yaklaşık 1 aydır. gerçekten sorun discord olabilir mi? donanım ivmesini kapatsak düzelir mi acaba deneyelim

Yeni konular

Geri
Yukarı