LoL düşük FPS

Mustafaktby

Hectopat
Daha fazla  
Ben laptop kullanıyorum. Gerekli bir sepepten dolayı, format attım format atmadan önce LoL'de 100 küsur FPS alırken. Formattan sonra 30 FPS'ye düştü. Anlamış değilim, oyunu bıraktım bu sepeple. Diğer oyunlar da bu böyle değil. Kaç kere silip yükledim değişen bir şey yok.

Ben laptop kullanıyorum. Gerekli bir sepepten dolayı, format attım format atmadan önce LoL'de 100 küsur FPS alırken. Formattan sonra 30 FPS'ye düştü. Anlamış değilim, oyunu bıraktım bu sepeple. Diğer oyunlar da bu böyle değil. Kaç kere silip yükledim değişen bir şey yok.

Genelde laptop işlemcilerinin zayıf bir ekran kartı olur. Günlük kullanım için. Dahili olan.
Bir kontrol et, muhtemelen onunla açıyor oyunu.

Uygulama simgesine sağ tıklayıp özellikler sekmesine girin. Uyumluluk ayarları altında tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak kutucuğuna tik atın. Ayarları uygulayıp oyuna girin. Sorununuz düzelirse buradan bilgilendirin.

Uygulama simgesine sağ tıklayıp özellikler sekmesine girin. Uyumluluk ayarları altında tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak kutucuğuna tik atın. Ayarları uygulayıp oyuna girin. Sorununuz düzelirse buradan bilgilendirin.

Denedim dediğinizi fakat yine aynı 30, 40 civarlarında dolanıyor. Oyunu silmiştim tekrar yükledim o yüzden geç yanıt veriyorum özür dilerim.
Masaüstüne sağ tıkla > görüntü ayarları > grafik ayarları ve oradan da istediğin uygulamayı seç ardından yüksek performansa al. Bu kadar.

Ben bunu da denedim onla da olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı