LoL en güçlü Hero?

Bence karma ölmüyor ki...
Tank karma yapıyorum. Solo'da karşı takım dalıyor bir anda r+W basıyorum Full can oluyorum. Adamların tepkisi. " Whattt"

Hiç bir karakter güçlü değildir. Sadece meta ve oyun bilgisine bağlıdır.

Tamam kardeşim sen challenger falansın. Seni faker kardeşimizin yanına yollayalım. İnsanları bırak fikirlerini belirtsinler?

Plat ligine kadar geçerlidir dediklerim. Ayrıca kişiden kişiye göre değişir oynama şekli. Bana göre bunlar en güçlü değil ama iyi karekterler.

Üst koridora kennen, Mordekaiser, tahm kech bier ara modaydı şu an nasıl bilmem.
Ormana kha zix, warwick.
Orta koridora kassadin, malzahar, syndra, brand.
Alt koridora kog maw, jhin.
Desteğe ise lulu, yuumi, thresh.

Hepsinin counteri var tabii. Bu durumda en güçlü karakter yok.

Yanlis olan fikir neye yarar? Benimle aynı şeyi savunup bana laf yapmak ayrı ironik. Ligimlede alakası yok. Oyunu az çok bilen insan bu oyunun oynayısa ve bilgiye dayandığını bilir. Boş duyar kasmana gerek yok. Savunman da berbat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Solo Illaoi,
Jungle Amumu,
Mid Orianna,
ADC Xayah,
Sup ise Lulu.

Bir kaç değişiklik yapılabilir ayrıca takım olarak da güzel bir kurgu. Bu takımı tutana aşk olsun.

Benim lafım insanlara adan gibi laf anlatmak varken gülerek dalga geçmek. Üstüne abi yazık ya tavırların var.

Duyar kasmadım?

:D ?

Anlıyorum anlıyorum. Hadi iyi geceler. Boş şeylere tahammülümüz yok.
Benim lafım insanlara adan gibi laf anlatmak varken gülerek dalga geçmek. Üstüne abi yazık ya tavırların var.

Duyar kasmadım?

:D ?

Adama da "üzülüyorum bak"yazmışım bir de. Daha nasıl kibar olabilirim ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı