LoL en imkansız şampiyon-koridor eşleşmeleri

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Herkes bazen olmayacak şampiyonlarla saçma koridor denemeleri yapabiliyor. Kendi tecrübenize veya düşüncenize göre en imkansız olanlar hangileri? Neler çıkacak merak ediyorum.

Merhaba,
İmkansız demek artık pek mümkün değil. Özellikle Jungle ciddi derecede kolaylaştırıldı ki yummi bile belli sıra ve yardımla dönebiliyor. Bunlar zor ancak imkansız değil.

LoL'de imkansız diye bir şey yoktur.
Ivern top/mid olabilir.
Kore'de top ivern görmüştüm. Deneyeyim dedim, (güçlüydü bu arada), riot direk nerf attı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Top lanede Malphite karşısına Yasuo almak işkencedir.

Yapılabilirse imkansız başarılmış olur evet. Mesela Solo Rammus. Kendi denediğim saçma işlerden.
Solo rammus belli eşleşmler için iyi olduğunu düşünüyorum. Thebausffs soloda oynuyordu. Ancak proxy iyi bilmen gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yakın zamanda rammus mid videosunu bulabildim. Soloda oynadığını bulursam koyarım.
Dediğim gibi zor ama her şampiyon her yerde oynanabilir. Sadece oynanış formülünüzü şampiyona göre ayarlayın.

Rumble voli top lane eşleşmesi bayağı zor. Tutuştur alırsan başa baş gidebilir. Renekton yasuo zaten söylememe gerek yok lanede farm aldırtmaz yasuoya.

Geri
Yukarı