LoL feeder kitlenin oluşma sebebi

Feeder olmanın yaşla veya bilip bilmemekle çok bir alakası yok. Teknik birkaç şeyi öğrendikten sonra herkes feeder olabilir. Feeder olmamak için sürekli devamlı binlerce saat oynamak gerekiyor yoksa 300-500 saat oynamış oyuncular zaten eziliyor. Gidin 5000 saat oynayın feederlara rağmen rahat altın lige falan çıkarsınız diye düşünüyorum.

Küçük çocukların küfür ettiğine katılmıyorum. Eden çok var ama en fazla 15-20 yaş aralığı ediyor. Türkiye sunucusu kötü diyen kişiler yanılıyorlar. EUW'de çok daha kanser insanlar var. 5 yıllık bir LOL oyuncusu olarak bunları kendim doğruladım.

Küçük çocukların küfür ettiğine katılmıyorum. Eden çok var ama en fazla 15-20 yaş aralığı ediyor. Türkiye sunucusu kötü diyen kişiler yanılıyorlar. EUW'de çok daha kanser insanlar var. 5 yıllık bir LOL oyuncusu olarak bunları kendim doğruladım.
Evet Avrupa sunucularının da Tr’den aşağı kalır yanı yok.

Feeder olmanın yaşla veya bilip bilmemekle çok bir alakası yok. Teknik birkaç şeyi öğrendikten sonra herkes feeder olabilir. Feeder olmamak için sürekli devamlı binlerce saat oynamak gerekiyor yoksa 300-500 saat oynamış oyuncular zaten eziliyor. Gidin 5000 saat oynayın feederlara rağmen rahat altın lige falan çıkarsınız diye düşünüyorum.
Zaten oyunda ilk 10 maç atınca altın ligine atar ki istemesen de. Oyun Altın 1-Platin 4 arasında oynanmaya başlanıyor. Onda da iki takımdan birinde karar mekanizması iyi bir oyuncu vardır diğer oyuncular onu takip ederse kazanırlar.

Zaten oyunda ilk 10 maç atınca altın ligine atar ki istemesen de. Oyun Altın 1-Platin 4 arasında oynanmaya başlanıyor. Onda da iki takımdan birinde karar mekanizması iyi bir oyuncu vardır diğer oyuncular onu takip ederse kazanırlar.
Şimdi en kötü lig bronz-5 değil mi?

Yani haklı olabilirsin, kendi gözlemim sonuçta tüm popülasyonu yansıtmıyor olabilir.
Ama hangi online oyun olursa olsun küfür edilen dil Türkçe oluyor :) BFV oynarken bile oynamaktan fırsat bulup küfür ediyorlardı, bu da bir gözlem tabi, net bir şey değil. Bu tür oyunları oynamıyorum çünkü biliyorum uğraşırım savcılık vs. boşver diyemem.

XD demir 4 geldi kanka oyuna grandmaster geldi Master'ın bir üstü challın bir altı olacak şekilde.

Konu dışı bir şey sormak istiyorum kankam bilgisayarından memnun musun özellikleri benim aradığım özellikte bir bilgisayar toplarsam bu şekilde bir sistem alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı