LOL FPS drop sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

fratsenturk

Centipat
Selamlar arkadaşlar yeni bilgisayar aldım özellikleri;

Ryzen 3 1200.
ASUS A320 m-f anakart.
8 GB RAM.
240 GB SSD.
GTX 560 4 GB ekran kartı.
BenQ 75 Hz 1 ms monitör.
Win 10 Pro.

Bu üçüncü formatim gerekli her yere başvurdum ama yok yine de drop sorunum düzelmedi oyun başlarken 250 FPS geliyor sonra 70'e kadar istikrarli drop ola ola düşüyor. Artık bilgisayari atacağim o kadar sinir bozucu bir olay. Bu bilgisayari alirken sadece LOL oynamak için aldim, başima gelmeyen kalmadi.

Eğer aramizdan bir arkadaş sorunumu çözerse bu kadar uğraşmamin zaferine,
Ben kişiye özel telefon kılıfı kupa bardak işi yapmaktayim 1 adet istediği tasarimda kupa bardak hediye edeceğim sorunuma çare olan arkadaşa.

LOL'ün başlangıçta 200 civarı yüksek fps göstermesi olağan başlangıçta ki fps'ye takılmamak lazım dikey senk. Karakter ana hatları kapanı gölgeyi orta/düşük ayara çekmeni denemeni tavsiye ederim eğer bunlarda işe yaramaz ise 60hz monitör ile oyna fps droplarını hissedeceğini düşünmüyorum.

BIOS'tan SMT'yi kapatıp dener mısın?
smt yokmuş benim biosumda
Eğer SMT'de olmazsa sorun RAM, dual channel yaparsan sorun ortadan kalkacaktır.
SSD markasini da yazabilir mısın?
8 GB Ram 1 slotta dual ram nasıl yapiliyor kaynak var mi acaba araştirdiğima göre 2 slot ile yapiliyormuş sanirim

- Pioner 240 SSD
LOL'ün başlangıçta 200 civarı yüksek fps göstermesi olağan başlangıçta ki fps'ye takılmamak lazım dikey senk. Karakter ana hatları kapanı gölgeyi orta/düşük ayara çekmeni denemeni tavsiye ederim eğer bunlarda işe yaramaz ise 60hz monitör ile oyna fps droplarını hissedeceğini düşünmüyorum.
hocam teşekkür ederim değerli yorumunuz için ama daha iyileriinide yaptim yine sonuç hep ayni

Bu sorun genel hocam. 9.23 yamasından sonra ortaya çıktı. Bende de Rx 580 var . Aynı dropları yiyorum. Oyun 150'den birden 70-60'a düşüyor.

Bu sorun genel hocam. 9.23 yamasından sonra ortaya çıktı. Bende de Rx 580 var . Aynı dropları yiyorum. Oyun 150'den birden 70-60'a düşüyor.
genel bir sorun değil hocam benim arkadaşimda RX 550 2 GB var beni hep sinirlendiriyor beraber oyun atiyoruz

Okadar para verdin sistem aldin bende senin 1 alt modeliin var orta ayarlarda sabit 144 fps aliyorum diyor genel bir sorun olsa ondada ayni sorunu yapar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı