LoL gereksiz yere banlandım

Asoult

Hectopat
Yer
Amerika Washington Bağcılar
Daha fazla  
League of Legends'te arkadaşımla alt koridorda oynarken elimden geleni yapmama rağmen kötü bir skorum vardı, karakteri ilk defa oynuyordum ve buna rağmen bilerek beslemekten 14 gün banlandım. Sizce haklı bir ban mı? İlk defa oynadığım bir karakteri dereceli bile olmayan bir modda kötü oynamanın cezası 14 gün yasaklanmak mı? Daha kötü oynadığım maçlar olmasına rağmen neden bu maç yüzüne banlandım?

Screenshot_1.png

Takımımda ki rengara çalı atıp çıkıyordum, takım arkadaşlarım için stan atıp çıkıyordum. Takımım benden de beter olduğu için stunlenip tek yiyordum.

İyi kombo ama sadece kombonin iyiliği yetmiyor. Bir de tekrardan denerseniz luden kasın hocam rengara “e”nizi verdikten sonra bir de oradan iyi bir hasar çıkar.

Haklı ban. Botlane de ıvern Rengar ikilisi yapıp, bir de üzerine feedlemişsin. Bu trol, bilerek besleme ve wintrade değil de ne? Birkaç arkadaş kötü oynayabilir demiş, kandırmayın kendinizi, şöyle düşünün dereceli maçtasınız ve takımınıza böyle bir botlane geliyor, ama bu sıralı diyebilirsiniz o zaman madem kombo denemek istiyorsanız gidin botlara karşı yapın insanların oyun zevklerine karışmayın.

Ivern gibi bir şampiyonla 1-10 oynaman imkansıza yakın. Demek ki trollemişsin ya da gidip bilerek kuleye ölmüşsün ki sistem bunu trol olarak algılayıp cezanı vermiş. Yerinde bir karar, bunun kötü oyunculukla alakası yok. Takımda 13-14 kill varken senin takıma skor katkın sadece 1. Sence de çok mantıklı mı? :D En basitinden, bir kalkan versen kill katkın 3-4 olur zaten. Burada her ne kadar kendini haklı çıkarmaya çalışsan da haksızsın kardeşim.

Son düzenleme:
Hocam anlamak istemiyorsunuz galiba, Rengar adcniz olmanıza rağmen 6 kill katkısı var, ve siz asist bile yapmamışsınız ayrıca, 11 killden sadece 1 kille katkınız var. Toteminizde ahım şahım değil, 20 dakikalık oyunda 7 totem 14 görüş skoru normal, zaten yaptığınız botlane çarlarına bir şey demek istemiyorum, ayrıca bakın 20 dakikalık oyunda 10 kere ölmüşsünüz, yani 2 dakikada bir ölmüşsünüz, neredeyse koridora her geldiğiniz vakitte ölüp gitmişsinize yakın oluyor. Support'um demek sizin feedleyip istediğinizi yapmak anlamına gelmiyor, madem supportsanız neden 0 asist?

Konu sahibine laf edenler sanırım sıralıya girip kaybedince üzülüp sinirlenenler. :D

Burada kimseye gereksiz bir şekilde laf atmadım, arkadaşın bir sorunu var ve anlayamamış tam olarak, bende anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca sıralıda boş vakit harcamıyorum, onun yerine ranked giriyorum iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı