LoL gereksiz yere banlandım

Asoult

Hectopat
Yer
Amerika Washington Bağcılar
Daha fazla  
League of Legends'te arkadaşımla alt koridorda oynarken elimden geleni yapmama rağmen kötü bir skorum vardı, karakteri ilk defa oynuyordum ve buna rağmen bilerek beslemekten 14 gün banlandım. Sizce haklı bir ban mı? İlk defa oynadığım bir karakteri dereceli bile olmayan bir modda kötü oynamanın cezası 14 gün yasaklanmak mı? Daha kötü oynadığım maçlar olmasına rağmen neden bu maç yüzüne banlandım?

Screenshot_1.png

League of Legends'te arkadaşımla alt koridorda oynarken elimden geleni yapmama rağmen kötü bir skorum vardı, karakteri ilk defa oynuyordum ve buna rağmen bilerek beslemekten 14 gün banlandım. Sizce haklı bir ban mı? İlk defa oynadığım bir karakteri dereceli bile olmayan bir modda kötü oynamanın cezası 14 gün yasaklanmak mı? Daha kötü oynadığım maçlar olmasına rağmen neden bu maç yüzüne banlandım?

Eki Görüntüle 1845542

Riot'a ticket atın.

Seni şikayet etmişler o maçta, kötü oynadığın için banlanmışsın.
Haklı bir ban.
Benden daha kötü oynayanlar da vardı? Haklı bir ban olması için "Bilerek beslemem" lazım "beslemem" değil. Ne kolay kolay küfür ederim ne de trollerim oyunumu oynar çıkarım.

Eki Görüntüle 1845542

Hocam arkadaşınızla birlikte girip lanelere uygun olmayan çarlar aldıktan sonra ikinizde çok iyi oynamayınca rioterlar tarafından öyle algılanmış olabilir. Normaldir ticket atın belki açarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı