LoL hesabım neden ban yemiş?

Geçen haftalarda bir siteden unranked skinli 30 level +70k özlü hesap satın almıştım, bugün girdiğimde kalıcı ban yemişim bende desteğe yazdım ve bana bu makaleyi.
Attılar, ban yeme sebebim ne? Aldığım yere sorduğumda kendileriyle alakalı bir şey olmadığını söylediler.

Eki Görüntüle 1652351

Bana da aynı şey oldu hile kullanmadığım halde hile banı attılar.

Geçen haftalarda bir siteden unranked skinli 30 level +70k özlü hesap satın almıştım, bugün girdiğimde kalıcı ban yemişim bende desteğe yazdım ve bana bu makaleyi.
Attılar, ban yeme sebebim ne? Aldığım yere sorduğumda kendileriyle alakalı bir şey olmadığını söylediler.

Eki Görüntüle 1652351

Merhaba, öncelikle unranked 30 level hesaplar genellikle hesabın satışını yapan kişi tarafından script kullanılarak (yani hile) kolayca 30 levele getirilmiş hesaplardır zaten hesap alım satımı ban sebebidir. Üstüne muhtemelen script kullanılmış bir hesap.

Geçen haftalarda bir siteden unranked skinli 30 level +70k özlü hesap satın almıştım, bugün girdiğimde kalıcı ban yemişim bende desteğe yazdım ve bana bu makaleyi

Eki Görüntüle 1652351
Hile, yada oyun açığı kullanılmış hesapta.

Merhaba, öncelikle unranked 30 level hesaplar genellikle hesabın satışını yapan kişi tarafından script kullanılarak (yani hile) kolayca 30 levele getirilmiş hesaplardır zaten hesap alım satımı ban sebebidir. Üstüne muhtemelen script kullanılmış bir hesap.
Hile, yada oyun açığı kullanılmış hesapta.
O zaman destekle biraz tartışıp hesabı değiştirtmeye çalışacağım.

Botla kasılmış diyorsun sonra neden ban yemiş diyorsun anlamışlar demek ki :)
O soruyu, destek bizimle ilgili değil dediği için sordum.

Eki Görüntüle 1652351

Bot kullanılıp kasılan hesaplar böyle olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı