LoL hile kullanan arkadaşı nasıl banlatılır?

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Derecelide değil sıralı maçta açıyor scripti. Açmamasınnı söylüyorum fakat bazı maçlar açmaya devam ediyor. Hesabını banlatmak istiyorum fakat Riot Games oyun ID'si istiyor. Beraber oynadığımız son maç ise 5 gün önceydi bu yüzden oyun ID alamıyorum.Porofessor.gg gibi sitelerden oyun ID'si bulabilir miyim? Onunla beraber oynadığım için ben de ban yer miyim?

Yemezsiniz de arkadaşınız arkadaş listenizde ekli değil mi zaten? Mouse'u listede arkadaşınızın üstüne getirip bırakın. Oradan Riot adını ve ID'sini öğrenirsiniz. Sonra da bilet atın.

Bir dereceli maçımda o kadar iyi oynadım ki SUP olarak oyun sonu adamın biri ekledi beni ADC yani. Bana dedi sende de mi sc var. Yok dedim ben asla hile kullanmam inanmadı. Bende var dedi sonraki maça girelim dedi. O sırada reportladım adamı. Sonraki maçta reportladım. Bir daha da girmedim. Demek ki çok fazla böyleleri var. Bazı maçlarda öyle ADC oluyor ki Vayne mesela acayip adama yaklaşamıyorsun acayip fake atıyor. Hatta takımlar dengesiz geliyor biri çok üstün gelirken diğeri acayip güçsüz oluyor hemen bitiyor oyun.

LoL'de script kullananların kaçışı yok illaki kalıcı banlanıyorlar ve videolu kanıtın olmadığı sürece banlatman zor.

Maç geçmişinden klip alsam peki? Yani çocuğu 5-10 kişi sc diye reportluyor hiçbir şey olmuyor rezalet.

Yemezsiniz de arkadaşınız arkadaş listenizde ekli değil mi zaten? Fareyi listede arkadaşınızın üstüne getirip bırakın. Oradan Riot adını ve ID'sini öğrenirsiniz. Sonra da bilet atın.

Oyun ID istiyor hocam kendi ID'si değil.

Eğer arkadaşınla aynı scripti kullanıyorsak (sayılı script var çünkü) videolu kanıtın yoksa kolayına ban yemez.

Bir tane TikTok videosunda görüp aldığını söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı