LoL İçin Fare Önerisi

denizzrl_19

Hectopat
En çok oynadığım oyun LoL ve Support yani destek rolünde oynamayı çok seviyorum. Destek rolü gereği takım arkadaşlarını koruyacak aktif etkilere sahip eşyalar tercih eder. Benim sıkıntım bu eşyaları envanter slotlarına tek tek atamanın zor olması. Bunu atamaya uğraşmak ve tek tek klavyeden basmak yerine daha rahat bir şekilde fare üzerinden kullanmak istiyorum. Bunun için de 6 tane eşyalar için, 1 tane de ziynet eşyası için; en az 7 tane opsiyonel tuş bulunan bir fareye ihtiyacım var. Uygun bir farenin alışveriş linkini atarsanız sevinirim. :)

Dostum bütçe belirtirsen daha yardımcı olabiliriz. Ayrıca 6 tane eşyalar için ve 1 tane de ziynet için mouse almana gerek yok. Ayarlasan bile eminim ki leş gibi oynamaya başlarsın. Eline oturan tuşlarda olmasını istiyorsan klavyede farklı tuşlara atayabilirsin. İlle de mouse diyosan bütçe bekliyorum dostum.

300 TL diyelim. Ayrıca düşündüm de sadece 2-3 tane olması da yeterli.Kefaret falan için yalnızca. Geniş bir başparmak boşluğu olan ve çok büyük olmayan bir mouse arıyorum ayrıca elime oturması için. Sağlam, uzun ömürlü bir mouse olması da tabii ki oldukça önemli.

Tanınmış markalara yönel. Steelseries Rival 300s ben kullanmadım ama kullanan arkadaşım var beğendiğini söylüyordu tavsiye edebilirim sana da onu. SteelSeries Rival 300S Trumove 7200CPI Omron Switch RGB Fiyatı
Belki James Donkey güzel olabilir bunun hakkında tecrübem yok ancak çok övülen bir marka. Rampage ve Everest markasından bence kaçın kullanan ne düşünür bilmiyorum ama 2 ürün kullandım ikisi de leş ötesi denebilcek gibiydi yani. Son olarak Razer DeathAdder alabilirsin. Bu da "Maşallah" dediğimiz ürünlerden biri. Razer kalitesini zaten hepimiz biliyoruz. Razer'a göre düşük bütçeli güzel bir mouse ancak tuş atamaları konusunda pek bir bilgim yok. Razer DeathAdder Essential Siyah Optik Gaming Mouse RZ01-02540100-R3M1 RAZER | Trendyol

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı