LoL lig atlanmıyor

Aga kendini geliştirmek falan boş iş çok güçlü car alsan bile karsi bota gelen Samira 30/5 olunca istersen faker ol istersen dünya 1.si adam seni sağ tıkla kesiyor.

LoL'de ilk 10 maç attım, bronz 1'e yerleştim, şaka mıdır bu arkadaş? Her maç ya ADC feedler ya top ya da jung, kim oyunun zevkini bozmaktan zevk alir ki? Lig atlayamiyorum. Kazandigim maçlarda anca takımı zorla kurtarıyorum. Bıktım gerçekten lig atlamak için tavsiye.

Darius ghost tutuştur al yenılmez buyuculuk rununu gır ılkden üçlü veya karsıya gore çek kesemeyecen rakıp yok laneyıde alırsın roamda atarsın.

LoL'de ilk 10 maç attım, bronz 1'e yerleştim, şaka mıdır bu arkadaş? Her maç ya ADC feedler ya top ya da jung, kim oyunun zevkini bozmaktan zevk alir ki? Lig atlayamiyorum. Kazandigim maçlarda anca takımı zorla kurtarıyorum. Bıktım gerçekten lig atlamak için tavsiye.

Zevk almana bak ki bronzda nasıl zevk alacaksan. Bronz leş gibi bir lig yaptığın her şeyden küfür yersin takımındaki herkes kötüdür yani zevk alarak atlayamazsın o ligi. Ya cidden sinir krizi geçire geçire tryhard oynayacaksın ya da zevk almaya çalışarak uzun bir sürede atlayacaksın.

Hocam solo Mundo ve Sett mainleyin, bir de yanınza jg duo alın 10 maçın 9unu kazanırsınız. Ben tecrübe ettim, tavsiye ederim.

Lol'ü 2 sezon önce oynamayı bıraktım fakat sana şu tavsiyeyi verebilirim. Lol temelinde bir strateji oyunu, eğer takımın trollemezse veya lanede hard vurdurmazsa oyunu kazanmanın anahtarı rakip oyuncuların yerini bilmek. Karşı ormancının nerede olduğunu bilirsen her şeyi yapabilirsin. Bu stratejiye odaklandığım zaman hayvan gibi lig atlamaya başlamıştım (sup mainim). Rakip ormancı toptaysa gidip o ejderi almak zorundasınız, ejder gittiyse vadiyi almak zorundasınız. Lamı cimi yok. Mikro performansına güveniyorsan jung oyna ama oyun makroda bitiyor. 3 kuruş yeteneğim yoktu oyuna, teklide mastera kadar çıktım. Rakibin yerini biliyorum, ormanlarına ward bırakıyorun, sürekli mide gidip geliyorum ama reflex ve oyunculuk kötü yani. Takımını toksikleme, millet birinin sinirlendiğini görünce ekstra trollüyor, makronu geliştir.

Bronz öyle bir lig ki her türden oyuncu var. Oyuna yeni başlayıp hiçbir şey bilmeden Bronz'a düşen mi dersin smurf mü dersin senin gibi çıkmaya çalışan mı dersin her türden oyuncu var. Çok garip bir lig. Ama kendine Duo bulursan çok rahatlarsın. Ayrıca gidip late Game'de düşen çarlar alırsan oyun kazanman zor. Ama yükselmek istiyorsan kesinlikle orman oyna. Başta zorlanabilirsin ama mantığı anlayınca çok kolay bir şekilde yükselebilirsiniz.

TR sunucunda kaç senedir bronzdan çıkamıyorum West geçtim 1 ayda Gold oldum düşün bence bunu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı