LoL Main Şampiyon Bulma

• Konuyu başlatan tura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 11B
Dostum öncelikle yukarıdaki bahsettiğim komboları spamlamak olarak görmek senin oyun bilgini gösterir. Oyun sırasında oynadığın hero da bunu belli ediyor zaten. 2-5 Jayce'in hasar vurması gayet normal belli ki zaten oyunun geç safhalarında yaşanmış bir olay. O yüzden Jayce'in o kadar hasar vurması normal fakat sizin buna tepkisiz kalmanız değil.
Oyun sırasında oynadığın hero da bunu belli ediyor zaten.
Cevap vermiyorum, blok direkt. Adamı görmeden tek yiyorum 2-5 adamdan ama normal. Neyse.

daha karar kılmadım ama düşünüyorum... Jayce güzel gibi geldi. Onun yanında Darius da çok iyi
Darius hakkında pek bilgim yok ama Jayce konusunda her zaman yardımcı olabilirim. Sorun olursa oyun içi nickim: Ânkâ dilediğin zaman ekleyip sorularını sorabilirsin.

Bu arada hocam Master tam yeni oyuncu şampiyonu, onu da öneririm. Alıyorsun Master'ı, rastgele tuşlara basıyorsun, penta atıyorsun :p
İlk başlarda (oyuna yeni başladığımda)Master'ı keşfettiğimde, 33/5'di oynadığım 2. maç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı