Main şampiyon önerisi

O senin düşüncen hocam saygı duyarım. Bana göre maç ağır oynanır. Rakibi tanırsın, iyice karakterin güçlenir, farm yapmayı bırakırsın, güç dengesi anı değişime uğrar, bir anda penta atarsın falan iyidir uzun maç yani. Herkesin oynayış stili farklı hocam. Sen biraz try hard deneyen tiplerdensin sanırım.
Zaten şans oyunu LoL, salla.

Zaten şans oyunu LoL, salla.

Değil mi hocam şansınıza dk 45 1500 stack Nasus gelir

Hatta belki şansınıza seri maçınızda 0 18 3 Lux gelir. LoL şans oyunu değil yetenek oyunudur

Değil mi hocam şansınıza dk 45 1500 stack Nasus gelir.

Hatta belki şansınıza seri maçınızda 0 18 3 Lux gelir. LoL şans oyunu değil yetenek oyunudur.

Kasma hocam ya. LoL şans oyunu değil tabii ki ama çok da abartmamak lazım. Maçı salma ama çok da kasma. Oyun bu. Sen bir Nasus'u dene ama. Ayrıca Sylas da tavsiye ederim milletin ultisini çalar deli edersin. Hele bir de Yasuo ultisini çalarsan efsane keyif alırsın. Jax'IDE deneyebilirsiniz hocam milletin kafasına atlarsınız.

Kasma hocam ya. LoL şans oyunu değil tabii ki ama çok da abartmamak lazım. Maçı salma ama çok da kasma. Oyun bu. Sen bir Nasus'u dene ama. Ayrıca Sylas da tavsiye ederim milletin ultisini çalar deli edersin. Hele bir de Yasuo ultisini çalarsan efsane keyif alırsın. Jax'IDE deneyebilirsiniz hocam milletin kafasına atlarsınız.

Bahsettiğiniz şampiyonların hepsini oynadım. Sylas çok yetenek istiyor bende yok :). Nasus early kötü geçerse yoruyor bence. Jax güzel çar severim ama çok oynamam.

Oynadığım şampiyonlar ve ustalıklarım bu linkte mevcut.

Evet, öyle. Bir kere şansıma maç kazandım.

Şanstan maç kazanılmaz hocam rakip ff verdiyse kazanmanızı istemişlerdir insanların keyfi şans sayılmaz.

Ff dışında bir şekilde Win aldıysanız biri sizi taşımış demektir

Yeni konular

Geri
Yukarı