Main şampiyon önerisi

Jungle çok zor bir lane, eğer Jungle başlamak istiyorsanız ww ve Master Yi en basit mekaniğe sahip çarlardır.

Solo için yone, Nasus ve Teemo olabilir. Nasus'un mekanikleri biraz zordur fakat alışırsanız çok kolay maç taşıyabilirsiniz.

Nasus zor değil hocam sabredip maç sonu milletin kafasına Q atacak bu kadar.

İşte 40 dk olmasın bi' maç. O yüzden Nasus olmaz.

Asıl maç 40-45 dakika olur hocam. Mobile Legends oynamıyoruz sonuçta. Herkes Full güçte oynayınca tadı çıkıyor. Bir anda iki takım birbirine karşı üstün geliyor, kesilmez denilen rakibi oyunun en zayıf oyuncusu kesiyor falan çok iyi anlar çıkıyor 40-45 dakikalık maçlarda 60-70 dakika oynadığım maçlar oldu ama çok nadir. Kabul ediyorum 1 saat süren maçlar çok sıkıyor ancak en ideal 40 dakikalık maçlar bana göre hocam.

Asıl maç 40-45 dakika olur hocam. Mobile Legends oynamıyoruz sonuçta. Herkes Full güçte oynayınca tadı çıkıyor. Bir anda iki takım birbirine karşı üstün geliyor, kesilmez denilen rakibi oyunun en zayıf oyuncusu kesiyor falan çok iyi anlar çıkıyor 40-45 dakikalık maçlarda 60-70 dakika oynadığım maçlar oldu ama çok nadir. Kabul ediyorum 1 saat süren maçlar çok sıkıyor ancak en ideal 40 dakikalık maçlar bana göre hocam.
Bir maç öyle uzun olursa anlamsız olur asıl. Bir saate en az iki maç atılmalıdır

Bir maç öyle uzun olursa anlamsız olur asıl. Bir saate en az iki maç atılmalıdır.

O senin düşüncen hocam saygı duyarım. Bana göre maç ağır oynanır. Rakibi tanırsın, iyice karakterin güçlenir, farm yapmayı bırakırsın, güç dengesi anı değişime uğrar, bir anda penta atarsın falan iyidir uzun maç yani. Herkesin oynayış stili farklı hocam. Sen biraz try hard deneyen tiplerdensin sanırım.

Geri
Yukarı