LoL mekaniklerine nasıl alışılır?

plndkn

Centipat
Daha fazla  
LoL yeni başladım ama oyuna şöyle bir baktığımda oynarken karakter hareket ettirirken zorlanıyorum yani yeteneklerini oynarken çok fazla karıştırıyorum hayatımda ilk kez bu tarz bir oyun oynadığımdan sanırım bu karakter kullanma mekaniklerine alışmanın hızlı bir yöntemi videosu falan var mıdır?

He deyince alışlacak bir oyun değil zaman istiyor. Eğer ilk defa MOBA oynuyorsanız garipsemeniz normal. Zamanla alışırsınız. Ama yol yakınken bırakmak en iyisi. 21 yaşındayım, 2014ten beri oynuyorum. Tecrübeyle sabittir.

LoL yeni başladım ama oyuna şöyle bir baktığımda oynarken karakter hareket ettirirken zorlanıyorum yani yeteneklerini oynarken çok fazla karıştırıyorum hayatımda ilk kez bu tarz bir oyun oynadığımdan sanırım bu karakter kullanma mekaniklerine alışmanın hızlı bir yöntemi videosu falan var mıdır?
Zamanla alışırsın. Zaten böyle bir oyuna ilk defa başlıyorsan hemen alışmayı bekleme. Zamanla clicklerin gelişir. Hem karakteri hem fareyi kontrol ediyorsun kolay bir şey değil. Ama antrenman olsun istiyorsan çiğköfte yoğurabilirsin. El hızını geliştirir.

Şimdi bir el girdimde zevkliymiş ama yani karakterle vuracağım derken kule altına giriyorum alışmak için oynamaya devam bakalım ne olacak 😁 😁

Genellikle Online oyunların başlarında sürekli ezildiğinizden alışması zordur ve bana sorarsanız şu an LoL ve Valorant gibi oyunları oynayanların hepsi bırakmak istiyor. Bence siz de başlamayın gitsin. Ben de bıraktım 3 yıl önce falan gençleştim resmen.

Genellikle Online oyunların başlarında sürekli ezildiğinizden alışması zordur ve bana sorarsanız şu an LoL ve Valorant gibi oyunları oynayanların hepsi bırakmak istiyor. Bence siz de başlamayın gitsin. Ben de bıraktım 3 yıl önce falan gençleştim resmen.

Herkeste hiç başlama yazmış ama ben normalde Valorant falanda oynuyorum ama pek yani bu tarz oyunlarda rank kasmak dereceli falan uğraşmıyorum genelde öylesine kafa dağıtmak için hikayeli oyunlar daha çok ilgimi çeker ve onları oynarı RDR GTA detroid Forest gibi Online oyunları arkadaşlarla arada atmak için ama LoL kavraması cidden çok zor onu öğrendim bayağa vakit alır gibi bilmiyorum belki hiç başlamam.

Boşver alışma eğer alışacaksan hızlı bir yöntemi yok çok oyun atman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı