LoL nasıl bir oyun?

Daha önce moba deneyimin yoksa tavsiye etmem. Yaşına göre de hiç uygun değil bence. 14 yaşında bir velet senin bütün değerlerine söver geçer. Çok başlamak istiyorsanız eğer eu west serverinde deneyebilirsiniz ama LoL çok detaylı bir oyun. Haberiniz olsun. (Dipnot: Başlama)

LoL nasıl bir oyun? Ben bu oyunu hiç oynanamadım. Yaşım 29, bana hitap eder mi? Ayrıca oyundaki amaç ne, 5'e 5 karşılıklı mı oynanıyor?

LoL hayattan koparan küfür ettiren depresyona sokan insanlarla iletişimi kesen insanları hayattan bıktıran hesabı çalındı diye can alan karakterine benzemek için kendini yakan kaybetti diye intihar ettiren bir oyun.

Umarım açıklayıcı olmuştur maalesef gerçek bunlar.

9 sene boyunca oynadım, Challenger'a çıktıktan sonra oyundan kazanabileceğim bir şey kalmadığını farkedip bıraktım. 6 aydır elimi sürmüyorum hayatım çok daha rahat hale geldi. Ellemeyin, elletmeye çalışanla da iletişimi kesin iyiliğinizi düşünüyor olsa en başından tavsiye etmezdi.

Herkes oynanmaz başlanmaz diyor ama ben oyunu yaklaşık 5 yıldır oynuyorum. Sinirlendiğim zamanlar elbet oldu ama oyundan keyif almayı bilirseniz gayet güzel oyun. Bizim milletimiz TR server'inin bu halde olması yüzünden oynanmaz diyorlar TR'deki insanlar çok fazla toxic ve kimsenin kimseye saygısı yok.
Oynamak itiyorsanız azda ingilizceniz varsa Avrupa sunucusunda oynayabilirsiniz.

Gerek yok ben beğenmedim oyunu, çok toxic bir de. İlk girdiğimde kötü oynadım diye adamlar sövdü bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı