LoL nasıl bir oyun?

En stresli oyunları bile en rahat şekilde oynarım, hayatınızı o oyuna bağlamayacaksanız bir şey olmaz.

Moba işte, karakter açıp minyon kesip para kazanıp upgrade yapıyorsun ve kale dövüyorsun.

Herkes oynanmaz başlanmaz diyor ama ben oyunu yaklaşık 5 yıldır oynuyorum. Sinirlendiğim zamanlar elbet oldu ama oyundan keyif almayı bilirseniz gayet güzel oyun. Bizim milletimiz TR server'inin bu halde olması yüzünden oynanmaz diyorlar TR'deki insanlar çok fazla toxic ve kimsenin kimseye saygısı yok.
Oynamak itiyorsanız azda ingilizceniz varsa Avrupa sunucusunda oynayabilirsiniz.

Irkçılık, oyunların sıkıcılığı ve gereksiz ping. Hiçbir farkı yok. Oyuncuları daha çok maça tutunup satmıyor. Oyunculukları daha iyi ve kazanma isteği var. Adam zaten takılmalık oynmak istiyor. Hiçbir farkı olmayacak. Sadece küfür yemeyecek. Irkçılığa uğrayacak.

Irkçılık, oyunların sıkıcılığı ve gereksiz ping. Hiçbir farkı yok. Oyuncuları daha çok maça tutunup satmıyor. Oyunculukları daha iyi ve kazanma isteği var. Adam zaten takılmalık oynmak istiyor. Hiçbir farkı olmayacak. Sadece küfür yemeyecek. Irkçılığa uğrayacak.

West'dede oynadım ben gördüğümü söylüyorum daha önce ırkçılığa uğramadım.

LoL nasıl bir oyun? Ben bu oyunu hiç oynanamadım. Yaşım 29, bana hitap eder mi? Ayrıca oyundaki amaç ne, 5'e 5 karşılıklı mı oynanıyor?

14 yaşındayım, 8-9 yıldır oynuyorum oyunu (evet, daha okuma yazma öğrenmeden başladım.) Bence eğlenceli ve zaman öldürmek için güzel bir oyun. Uzun süredir oynadığımdan galiba, ilk yıllarda sinir stres oluyordum oyunda. Fakat sonradan sinirlenmemeye ve normal hayatımda da daha sakin olmaya başladığımı fark ettim. Bence denenebilir. Eski sezonlardaki kadar da toxiclik olmuyor oyunda. Sorularınıza gelecek olursak evet oyun 5'e 5 oynanıyor ve oyundaki amaç rakibin kulelerini yıkıp ana kule olan Nexus'u yok etmek. Size hitap edip edemeyeceğini biz bilemeyiz, denemeniz lazım.

Başlamayın başlattırmayın. PP resmimde görüldüğü üzere Yaklaşık 7 senedir Darius Oynayan Ve 6bin Darius oyunu olan biri olarak bırakmak istiyorum ama yok küfür etsemde, sövsemde, dinden çıksamda kendimi burada buluyorum. Ben işi daha da banko ruh hastalığı gibi LoL+Wild Rift'e döktüm. PC kanser ol telefon dön kanser ol. LoL Kumardır.

9 sene boyunca oynadım, Challenger'a çıktıktan sonra oyundan kazanabileceğim bir şey kalmadığını fark edip bıraktım. 6 aydır elimi sürmüyorum hayatım çok daha rahat hale geldi. Ellemeyin, elletmeye çalışanla da iletişimi kesin iyiliğinizi düşünüyor olsa en başından tavsiye etmezdi.

Oyunu bıraktıktan sonra hayatınız iyiye gitmişse demek ki siz oyunun bağımlısı olmuşsunuz kendiniz bağımlı olduğunuz için ve hayatınız bu yönden kötü etkilendiği için diğer insanlarında böyle olacağını düşünüyorsunuz. Dediğim gibi 5 yıldır oynuyorum ilk 3 sene her gün oynardım ve her zaman eğlenirdim en azından bunun bir oyun olduğunu bilip eğlenmeme bakardım milletin ne dediği pek umurumda olmazdı. Son 2 yılda oynamayı azalttım ama oynama zevkim hiç azalmadı şu anda bile girip oynuyorum ve Gayet'de eğleniyorum.

LoL nasıl bir oyun? Ben bu oyunu hiç oynanamadım. Yaşım 29, bana hitap eder mi? Ayrıca oyundaki amaç ne, 5'e 5 karşılıklı mı oynanıyor?

Mastürbasyon, alkol, sigara... MOBA türü. Küfür edip özgüveni kaybetmek için birebir. Bence 29 yaşındaysanız halen üretkenlik için zamanız varken öldürmeyin he ben zevk alayım diyorsanız öğrenene kadar vermez öğrenince de hiç vermez ama bağımlılık yapar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı