LoL nasıl oynanır?

Dostum West dia 2'yim peak dia 1 eloboosterlik yapıyorum ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim eğer benim gibi oyunda daha iyi liglere çıkmayı daha gelişmeyi takıntı haline getirirsen insanın hayatını mahvediyor bu oyun.
Sen de Diamond'a bronzları çıkartıp milleti kanser etmiyor musun kanka?

Arkadaşlar 3 senemi b*k eden oyunu burada gelip öneriyorsunuz kafayı yiyorum arkadaş. Bu oyun hayatımı kararttı zamanında. Nasıl bu oyunu önerebilirsiniz her açıdan berbat bir oyun.

Sen de Diamond'a bronzları çıkartıp milleti kanser etmiyor musun kanka?

Al işte :D umrumda mı kanka? Eloboost Türkiye - Giriş Yap bu sitede çalışıyorum bak bakalım kaç tane booster boosted acc var .Tr sunucusunda hiç elmasda maç oynadın mı bilmiyorum ama maçtaki 10 oyuncunun 8'i o ligi hak etmiyor zaten. West dia 2 de de durum çok farklı değil. Ben de başlarım böyle işe deyip yapmaya başladım. Dünyanın en normal şeyi

Arkadaşlar 3 senemi b*k eden oyunu burada gelip öneriyorsunuz kafayı yiyorum arkadaş. Bu oyun hayatımı kararttı zamanında. Nasıl bu oyunu önerebilirsiniz her açıdan berbat bir oyun.

Oyunu oynayıp oynamamak senin elinde olan bir şey. Biri sana zorla oyunu oynatmıyorsa oyuna b*k atamazsın.

Al işte :D umrumda mı kanka? Eloboost Türkiye - Giriş Yap bu sitede çalışıyorum bak bakalım kaç tane booster boosted acc var .Tr sunucusunda hiç elmasda maç oynadın mı bilmiyorum ama maçtaki 10 oyuncunun 8'i o ligi hak etmiyor zaten. West dia 2 de de durum çok farklı değil. Ben de başlarım böyle işe deyip yapmaya başladım. Dünyanın en normal şeyi
Lol bir oyun sadece elo boost kötü ama yinede para kazanıyorsun diye birşey dememek lazım :D.

West daha mı iyi sanki? Kaç kere bıraktım oyunu hesap paylaşımı yapan herifler yüzünden. Ayrıca hesap paylaşımı belli olmasın diye flash tuşu D flash tuşu F seçenekleri koymuş kurnaz herifler.

Yeni konular

Geri
Yukarı