LoL nasıl oynanır?

TR sunucusunda oyun oynayanın aklına şaşayım. O kadar kanser bir kitlemiz var ki, ama asıl benim sorduğum oyunun taktikleriydi ona da YouTube'den izle dediniz:)
West Master ligine ulaşabilmek için ruh sağlığım bozuldu arkadaşlar. Konu kilit. Eğer oyunu bir başarı kriteri haline getirip benim gibi para kazanmak istiyorsan ve bu olay bir çeşit takıntı haline gelirse gerçekten kafayı yersin. Ama sadece eğlenmek için arkadaşlarınla 5 kişi takım kurup sakince takılırız diyorsan yani temel olarak tek amacın eğlenmek ise güzel oyun başlayabilirsin eğlenirsin.

Oyundan para kazanmak zor diyorsunuz yani.
Kız karakterleriyle aramda maç atıp "e-girl" taklidi yaparak para kazanmıyorsan kötü bir oyun.

O nasıl oluyor?

TR sunucusunda oyun oynayanın aklına şaşayım. O kadar kanser bir kitlemiz var ki, ama asıl benim sorduğum oyunun taktikleriydi ona da YouTube'den izle dediniz:)

Oyundan para kazanmak zor diyorsunuz yani.

O nasıl oluyor?

Elbette zor. LoL'den para kazanmak için EloBooster olman gerek onun için de oyunda minimum TR de Master West'te dia 2 ligine ulaşmış olman gerek. Şöyle örnek vereyim LoL oynayan insanların %90ı oyunu 5 6 7 yıldır oynuyor ve halen TR'nin %99.8'lik bir kısımı elmas ve altı yani %0.2'lik kısma girmeniz lazım ki yıllar sürücek. :D Yani öyle para kazanma hayallerine girip başlarsanız elinizde patlar haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı