LoL oyun arasında FPS düşüşü

Glarious0

Hectopat
Selamlar. 2 gündür League of Legends da oyun ortalarında (13- 15)dk cıvarı FPS düşüyor 05 010 FPS gördügüm oluyor ve bu hiç geçmiyor. Oyundan cıkıp girince düzeliyor ama tekrar devam ediyor acaba sizde de oluyor mu? Oyunun güncelleme hataları olabilir mi? Çünkü 2 gün öncesinde hiçbir şey yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun dosyalarını doğrulayabilirsiniz. İstemcideki ayarlara girip tam onarım yapın. Belki dosyalarda bozulma vardır.
Tamam dır hemen deniyorum.
Şöyle bişey çıktı.
Hocam çok teşekkürler ekran kartımı güncelleme yaptım muhtemelen oldu şimdi oyuna girip denicem.
Hocam olmamış ya kafayı yiycem benle ilgili degil ki oyunla ilgili şimddide 30 fps oyniyorum tüm dkklarda güncelleme yaptıgıma ragmen hala aynı bıktım artık ya.
Selamlar. 2 gündür League of Legends da oyun ortalarında (13- 15)dk cıvarı FPS düşüyor 05 010 FPS gördügüm oluyor ve bu hiç geçmiyor. Oyundan cıkıp girince düzeliyor ama tekrar devam ediyor acaba sizde de oluyor mu? Oyunun güncelleme hataları olabilir mi? Çünkü 2 gün öncesinde hiçbir şey yoktu.
Neyse teşekkürler ilgilenen ilgilenmeyen tek çara oyunu silmek,böylece kanser bir oyundan kurtulacam inş geri dönmem.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    14,1 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri
Yukarı