LoL oyun bitince PC reset atıyor

Moltreach

Hectopat
Arkadaşlar oyun oynarken bir sıkıntı yok ama oyun bitince zafer kısmına tıklayamadan PC reset atıyor. Nedendir?
Bu arada geçen trojan virüsü bulaşmıştı anında Malwarebytes ile silmiştim onun ile alakalı olabilir mi?

Son düzenleme:
Isı problemi olabilir mi? Ekran değişikliğinde, ekran kartı veya işlemci derecen aniden yükseliyor olabilir. Bir kontrol etmekde fayda var oyun sonuna kadar ısı derecelerini takip et.

Isı problemi olabilir mi? Ekran değişikliğinde, ekran kartı veya işlemci derecen aniden yükseliyor olabilir. Bir kontrol etmekde fayda var oyun sonuna kadar ısı derecelerini takip et.

Denerim ama en fazla işlemci ısınabilir zaten ekran kartım dahili. Ama bir de Kaspersky ile taradım Trojan'ın 1 2 kalıntısı kalmış onları sildikten sonra 2 oyun girdim öyle bir sorun yaşamadım.

Format atınca virüs gider ama unutma Microsoft, Windows 7 desteğini kesti. Virüs bulaşma ihtimali daha yüksek dikkatli olmalısın kullanıcaksan.

Yok zaten ilk defa bulaştırdım onu da Minecraft'a mod yüklemeye çalışıyordum onun dışında bir sorun olmaz.
Format atınca virüs gider ama unutma Microsoft, Windows 7 desteğini kesti. Virüs bulaşma ihtimali daha yüksek dikkatli olmalısın kullanıcaksan.

Windows 7 performans olarak çok kötüydü tekrar Windows 8.1'e döndüm ama yine aynı hatayı veriyor güncelleme gelmiş onları güncelliyorum şimdi. Sanırım oyunla alakalı daha önce böyle bir şey olmuyordu yeni yama geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı