LoL oyunu, adaletli bir oyun mudur?

Arkadaslarinizla oynayin ve zevkine oynayin. Kafa dagitmaya geliyorsunuz streslenmeye degil... Bunlari bilerek girerseniz guzel bir oyun bence. Eger adaletli degilse kufredin gecin.
Dedi yetenek istemeyen Caitlyn main.
Senin icin hava hos tabi. Uzaktan hem cok vuruyon hem menzilin uzun oldugu icin kimse yaklasmiyor sana.

Online oyunların çoğu şansa bağlıdır.
Çünkü birisi üzülürken diğeri sevinebilmeli aynı şekilde yarın da dün sevinen kişi üzülebilmelidir aksi taktirde 2 oyuncudan 1'i oyundan soğur ve bu şekilde Oyun, oyuncu kaybetmeye başlar.

Dedi yetenek istemeyen Caitlyn main.
Senin icin hava hos tabi. Uzaktan hem cok vuruyon hem menzilin uzun oldugu icin kimse yaklasmiyor sana.
Abicim Caitlyn main degilim ki, profil fotografimdaki hatun ise One Piece animesinden Nico Robin. :D Ek olarak ben hicbir zaman bir karakteri mainlemem, kafama ne eserse oynuyorum. Zevkine oynuyorum yani, cildirmaya degil.

Ek olarak dereceli degil de sirali secim giriyorum, dereceli de kasmiyorum. Dereceli kasarsam sinirlenecegimi bildigim icin girmiyorum.

Eşleştirme ve takım hesaba katılmadığında gayet adaletli bir oyun her oyunda olduğu gibi roller var ADC kırılgan arkadan eritiyor support destekliyor gibi gibi tüm sınıfların aynı olmasını bekleyemezsin bozuk karakter diye bir şeyde yok beslemiş oyuncu var. İşin içine eşleştirme girdiğinde Challenger smurfler bronza gelip at koşturuyor veyahut takım üyen Win Trade oluyor bunlarda TR sunucusunda banlanmıyor.

Adaletli. Düşük eloda sürünüp, Early'si zayıf Master Yi ormanlarında cirit atarken kolunu kıpırdatmayanlar, Master Yi iki Q atıp penta atınca ağlamaya başlıyorlar. Bu oyun mantık oyunu, mantığını konuşturmayıp pata küte oynayanlar şu oyunun adını lekelemesi fena üzücü. TR'de ana hesabımı kasmak yerine bronz stuck arkadaşımın hesabını aldım ve 3 sezondur bronze'da olan çarı kısa sürede Gold'a atıp TR 6 Twitch yaptım. Nedense hiç adaletsiz bir tabloyla karşılaşmadım.
1662885178825.png

Adaletli. Düşük eloda sürünüp, Early'si zayıf Master Yi ormanlarında cirit atarken kolunu kıpırdatmayanlar, Master Yi iki Q atıp penta atınca ağlamaya başlıyorlar. Bu oyun mantık oyunu, mantığını konuşturmayıp pata küte oynayanlar şu oyunun adını lekelemesi fena üzücü. TR'de ana hesabımı kasmak yerine bronz stuck arkadaşımın hesabını aldım ve 3 sezondur bronze'da olan çarı kısa sürede Gold'a atıp TR 6 Twitch yaptım. Nedense hiç adaletsiz bir tabloyla karşılaşmadım.
Eki Görüntüle 1514692
O elolarda sorun yok zaten. [Elmas ve elmas üstü elolarda o şans faktörünü seni ezmek için çok etkin kullanıyorlar.]

O elolarda sorun yok zaten. [Elmas ve elmas üstü elolarda o şans faktörünü seni ezmek için çok etkin kullanıyorlar.]
West Grandmaster, TR Challenger peak'im. Oyunun saçmalıkları var ancak buna ağlayıp ele bi' şey geçmediğini görmek daha üzücü. Bu takım oyunu, senin hasar vuramadığın tanka hasar vurmakla görevli ADC var. Zaten sorun burada başlıyor, eskiden 1v9 olan LoL, şimdi takımındaki sülük Vayne OTP'ye bakıyor. Çünkü karşıdaki tank adama hasar vuramıyorsun. Ancak bunları bahane etmemek hoşuma gidiyor. Yıllardır yaptığım Boost'u artık sıkıldığım ve uğraşamayacağım için arkadaşlarımla duo girerek yapıyorum. Çünkü TR'de oyun çok ezikçe bi' hal almaya başladı.

Geri
Yukarı