LoL rank sistemi nasıl işliyor?

miXdeN11

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımla LoL oynuyorduk, ben 300 galibiyet bir bronzum. Arkadaş ilk ranked maçını oynadı 0/20/3 Nasus oynadı, ondan sonraki maç 2/2/4 Master oynadı. Ben bu 2 maçta da 20 kill üstü idim, çocuğu Zümrüt'e attı. Ben yıllardır rank atlayamıyorum her oyun yüksek KDA'lı olmama rağmen. Biri bana rank sistemini açıklayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımla LoL oynuyorduk, ben 300 galibiyet bir bronuzum. Arkadaş ilk ranked maçını oynadı 0/20/3 Nasus oynadı ondan sonraki maç 2/2/4 Master oynadı. Ben bu 2 maçta da 20 kill üstü idim, çocuğu yücelik attı ben yıllardır rank atlayamıyorum her oyun yüksek kdalı olmama rağmen. Biri bana rank sistemini açıklayabilir mi?

Yücelik diye bir rank yok.

Arkadaşımla LoL oynuyorduk, ben 300 galibiyet bir bronuzum. Arkadaş ilk ranked maçını oynadı 0/20/3 Nasus oynadı ondan sonraki maç 2/2/4 Master oynadı. Ben bu 2 maçta da 20 kill üstü idim, çocuğu yücelik attı ben yıllardır rank atlayamıyorum her oyun yüksek kdalı olmama rağmen. Biri bana rank sistemini açıklayabilir mi?

Önceki sezon rankına yakın bir rank atar yen yenil fark etmez, sürekli win alırsan kazandığında aldığın lp artar, kaybettiğinde giden lp azalır. Sürekli yenilirsen de tam tersi.

Yücelik yanlış yazdım Valorant'dan dolayı zümrüt.

Daha ilk defa rank açtı 30 seviye.
@lAlpsl dediği gibi yakın bir ranka atıyor. Yeni hesap açanları da yüksek ranka atıyor. Herhalde insanlar hak etmediği ranktan başlamaktan sıkılıp oyunu bırakıyor diye riot önlem olarak böyle bir şey yapıyor. Valorantta 5 hesapta dia 2 başladım ilk oynadığımda bronz ikiydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı