LOL RX 580 FPS düşmesi

75'e sabitledim işlemci önceliğini yüksek yaparsam bir sıkıntı olur mu?
Benim CPU %20 25 falan ekran kartı %9 10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar mevcut ekran kartlarınız ile 500 değil 700 FPS bile alabilirsiniz ama sistem bunu limitliyor. Çünkü 700 FPS de oyun oynanmaz hale geliyor. Sürekli takılmalar yaşanıyor. 30 FPS oynamak 700 FPS oynamaktan daha akıcıdır emin olabilirsiniz. Ayrıca sistemleriniz gereksiz şekilde güç tüketir ve gürültü yapar. Bunu engellemek adına sistem FPS'lerinizi daha kabul edilebilir seviyelere düşürüyor.

Eğer kontrol ederseniz 200 FPS alırken bile ekran kartınız %30 güç ile çalışıyordur. Bunun %100 çalıştığını hayal edin ve ona göre hesabınızı çıkarın. Bu kadar takıntılı olmanızı pek anlamadım.

Arkadaşlar mevcut ekran kartlarınız ile 500 değil 700 FPS bile alabilirsiniz ama sistem bunu limitliyor. Çünkü 700 FPS de oyun oynanmaz hale geliyor. Sürekli takılmalar yaşanıyor. 30 FPS oynamak 700 FPS oynamaktan daha akıcıdır emin olabilirsiniz. Ayrıca sistemleriniz gereksiz şekilde güç tüketir ve gürültü yapar. Bunu engellemek adına sistem FPS'lerinizi daha kabul edilebilir seviyelere düşürüyor.

Eğer kontrol ederseniz 200 FPS alırken bile ekran kartınız %30 güç ile çalışıyordur. Bunun %100 çalıştığını hayal edin ve ona göre hesabınızı çıkarın. Bu kadar takıntılı olmanızı pek anlamadım.
Sıkıntı o değil zaten benim istediğim 144 hzin altına düşmemesi ama 110 lara kadar düşebiliyor ve görüntü bozuluyor(144hz monitörüm var ondan 144 hz istiyorum)

@Saesong knk sen nasıl 400 500 fps alıyon o ekran kartıyla

Fight yokken bu civarda ama fight yapınca 250'ye kadar düşüyormuş onu farkettim. Buyrun,
Adsız.pngAdsız2.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı