LoL şampiyon önerisi

Thanatossx

Hectopat
Selam, bir şampiyon mainlemek istiyorum, top lane tercihimdir ama mid veya Jungle da olur. Neden olmasın? Main dedim otp gibi genellikle o çarı oynayacağım. İstediğim özellikler ise:

1V9 atabilme potansiyeli (kesinlikle olsun)
Eğlenceli.
Laining'i güzel olsun.
Mobil olsun.

Üstteki ikisi çok önemli benim için laining de önemli sayılır. Mobil olsa güzel olur ama olmasa da olur. Önerilerinizi bekliyorum. Bir de mümkünse oynaması kolay ustalaşması zor olsun.

Selam, bir şampiyon mainlemek istiyorum, top lane tercihimdir ama mid veya Jungle da olur. Neden olmasın? Main dedim otp gibi genellikle o çarı oynayacağım. İstediğim özellikler ise:

1V9 atabilme potansiyeli (kesinlikle olsun)
Eğlenceli.
Laining'i güzel olsun.
Mobil olsun.

Üstteki ikisi çok önemli benim için laining de önemli sayılır. Mobil olsa güzel olur ama olmasa da olur. Önerilerinizi bekliyorum. Bir de mümkünse oynaması kolay ustalaşması zor olsun.

Ormanda Jarvan IV oynayabilirsin, erken oyunda attığın baskınlarla takımını öne geçirebilir gerektiği yerde pren varsa kombo yapabilirsin. Çok fazla tercih ettiğim bir şampiyon.

Jungle Kayn öneriyorum gölge formu ile herkese krit ile tek atabilirsiniz Darkin ile 1V 10 yaparsınız ama ileri oyunda, yakın oyunda ise 1V1 zorlanmadan alabilirsiniz.

Hocam cmylmz'de bir sahne vardı aklıma onu getirdiniz, yerçekimsiz ortamda muz olsun ama çilek tadı versin gibisinden 😅
Kayle oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı