LoL skin ban yedirir mi?

Berooooo

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben LoL skin kullanacağım ve ban riski varmış. LoL hesabı zaten değersiz fakat Valorant'taki hesabım değerli, ban yersem Valorant'tan da yemiş olur muyum yoksa sadece LoL'e mi giremem hesapla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarına müdahale etmek tehlikeli, Riot Lol skin kullanmayı onaylıyor mu peki? Önce bilet açıp sor. Sor ki garanti bir cevap alırsın.

LoL skin bazı sunucularda yasak değil ancak TR serverınde kullanılması yasak. Ha ban yer misiniz? Bilemeyiz. Çünkü LoL skini aktif ettiğinde direkt tespit edip ban atan bir sistem yok. Birisi seni şikayet etmediği veya Riot LoL Skin taraması yapmadığı sürece ceza almazsınız. Arkadaşım 4 yıldan fazladır kullanıyor ceza yemedi.

Dostum sakın indirme önermem ben lol skin indirdim ve valoda hile açmadıgım halde valorant oynuyordum hile algıladı hesapta gitti anakart banı yedim.

Dostum sakın indirme önermem ben lol skin indirdim ve valoda hile açmadıgım halde valorant oynuyordum hile algıladı hesapta gitti anakart banı yedim.
O sizin acemiliğiniz. Valorant oynarken zaten arkada açılan ve oyuna etkisi olan programlara ceza veriliyor. Hile mi değil mi bakmazlar. Sadece LoL'e girerken açıp sonra Valorant gireceği zaman görev yöneticisinden arkada çalışan uygulamayı kapatırsa bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı