LoL üst koridor şampiyon önerisi

Çok teşekkür ederim çok tatmin edici cevaplar. Evet sanırım WW ile başlayacağım. Alternatifim Camille. Konuya gelen cevaplar bunu gösteriyor.
Camille de güçlüdür, hem iyi Scale olur hem de lane i güçlüdür (+alışmaya başlayınca ign+tp oynarsınız lane daha da iyi olur). WW den çok daha zordur alışma süreci biraz kötü gelebilir. Az direnin, karakterin yeteneğinize göre getirisi çok fazla olacaktır.
Bol şanslar ve iyi tırmanmalar. 😁

Oyun içi istatistikleri alıp paylaşıyor. Zyra earlyde güçlü sadece, late Soraka Zyra'yı her türlü tokatlar. Soraka şu an çok güçlü zaten. Blitz'de aynı earlyde güçlü late'te düşüyor. Soraka ise tam tersi late'te güçleniyor.
Hocam Soraka mainim. Sorakanın late lik durumu yok. 2 item yetiyor.
Oyunu bırakmanı öneririm. Bıraktıktan sonra anlıyorsun ki bu oyun senden çok şey götürüyor.
Hayatta 3 şeyim var maalesef. Sigara, Lol ve 3. yü söylemeyeceğim :)

Koridor değiştirmeden oynayış tarzınızı değiştirseniz? Mesela, Pyke alıp sürekli roam atsanız? İlla ki alt koridoru bırakmanız gerekmiyor.
Evet güzel bir fikir Pyke. Ama sup olarak değil çünkü çok kill çalıyor. Bu yüzden benim gözümde sup karakteri değil. Sup karakteri kill almaz kill aldırır. Pyke Mid oynanabilir. Aslında düşünsem mi? Aklımı çeldin şimdi :)

Evet güzel bir fikir Pyke. Ama sup olarak değil çünkü çok kill çalıyor. Bu yüzden benim gözümde sup karakteri değil. Sup karakteri kill almaz kill aldırır. Pyke Mid oynanabilir. Aslında düşünsem mi? Aklımı çeldin şimdi :)
Bir Pyke OTP olarak öneririm ama support olarak oynayın, her fırsatta da diğer koridorlara giderek roam atın. Kill çalıyor demek şampiyonun mantığına ters, oyun zaten takım oyunu. Ki üzerinde ödül olmayan rakipleri öldürmediğiniz sürece aksine ultiden gelen altın, nişancınız için daha avantajlı.

Bir Pyke OTP olarak öneririm ama support olarak oynayın, her fırsatta da diğer koridorlara giderek roam atın. Kill çalıyor demek şampiyonun mantığına ters, oyun zaten takım oyunu. Ki üzerinde ödül olmayan rakipleri öldürmediğiniz sürece aksine ultiden gelen altın, nişancınız için daha avantajlı.
Anladım teşekkür ederim.

Nocturne alabilirsiniz. Top lanede sadece Fiora'yı ezemiyorum o karakter ile. Doğru bir W kullanımı ile hiçbir hero sizi kesemez.

Quinn'i de öneririm, atılabilen heroların neredeyse hepsinin counterı. Jax'ı çok rahat kesebiliyor, Fiora'yı da biraz zorluyor.

Nocturne alabilirsiniz. Top lanede sadece Fiora'yı ezemiyorum o karakter ile. Doğru bir W kullanımı ile hiçbir hero sizi kesemez.

Quinn'i de öneririm, atılabilen heroların neredeyse hepsinin counterı. Jax'ı çok rahat kesebiliyor, Fiora'yı da biraz zorluyor.
Evet Nocturne denedim. Gücünü bilen az olduğu için kolaylıkla ilk dakikalarda kill alıp kasabiliyorum. Ama üç problemi var. 1.si iyi minyon kesemiyor. 2.si Zhonya aldıklarında işlevsiz oluyorum. 3.sü belki en önemlisi Troll pick diyip daha lobide sıkıntı çıkaran tipler oluyor.
Illaoi denemelisin mutlaka hem bozuk hem ölmüyor mainim :D
Illaoi güzel fikir.

Yeni konular

Geri
Yukarı