LoL yeni başlayan için tavsiye

Teknik olayları bence kendin ayarla. Ama onun dışındaki tavsiyelerim şunlar:
1. ingilizcen yeterliyse EU West'de oyna, yetersizse bile bence EU West'de oyna. TR sunucusu oynayabileceğin en berbat LoL sunucusudur.

2. eğer TR'de oynayacaksan bence arkadaşlarınla oyna. Çünkü tek başına oynadığında, hele dereceli oynadığında hemen hemen her maçta sinirleniyorsun. (yine TR sunucusundan dolayı)

Cidden TR'de oynamasın arkadaş. Dün bir adamla pre girmiştik adam maça girmeden önce bana gelmene gerek yok kendim kasarım dedi neyse oyun ilerleridi bende gölge Kayn oynuyorum gelene geçene tek atıyorum ama oyunu bitiremiyoruz bir baktım pre girdiğim adam takımda biriyle kavga ediyor sonra bana da sövmeye başladı ne oldu kanka dedim 2 saattir 3 kişiyle mücadele ediyorum midde dedi ve karşı inhibitörleri aldığımız oyunu bu arkadaş fightlara gelmediği için kaybettik sonra da beni engelledi oyundan.

Teknik olayları bence kendin ayarla. Ama onun dışındaki tavsiyelerim şunlar:
1. İngilizcen yeterliyse EU West'de oyna, yetersizse bile bence EU West'de oyna. TR sunucusu oynayabileceğin en berbat LoL sunucusudur.

2. eğer TR'de oynayacaksan bence arkadaşlarınla oyna. Çünkü tek başına oynadığında, hele dereceli oynadığında hemen hemen her maçta sinirleniyorsun. (yine TR sunucusundan dolayı)
West daha kötü. Heriflere iki dakika gank atma hemen ölüyorlar. Türkler hiç değilse nadiren de olsa kaçmayı akıl ediyorlar.

Geri
Yukarı