LoL yeni başlayan için tavsiye

LegendStyle

Hectopat
Merhaba. Dediğim gibi LoL'e yeni başladım her türden tavsiyeye açığım. Fare sens yüksek tut falan ya da ayarlardan şunu yaparsan oyuna şöyle güzel etkisi olur, dediğim gibi herr türden bilgi. Teşekkürler hayırlı sahurlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim 250 level hesabım var yaşım 17 ama 30 yaşında gibi hissediyorum ruhsuzlaştım insanlarla konuşurken kelimeleri unutuyorum içimden Twitch'in gülüşünü yapmak geliyor kendime zor hakim oluyorum üstüne üstlük toplane ve Jungle mainim dertlerimi kimseye anlatamıyorum lütfen bu çağrıya kulak ver ve uzak dur.

Merhaba. Dediğim gibi LoL'e yeni başladım her türden tavsiyeye açığım. Fare sens yüksek tut falan ya da ayarlardan şunu yaparsan oyuna şöyle güzel etkisi olur, dediğim gibi herr türden bilgi. Teşekkürler hayırlı sahurlar.

Dikkat et seni oyunda kandırmasınlar.

Mesela görev vardı. Çocuğun biri yeni başlamıştı ve Seraphine oynuyordu. Dedi ki oyunda "bu çar nerede oynanır", ben de görev için oyun uzatmam gerekiyordu malum botlara karşı oynuyorum. Dedim "üste oynanır bu çar". O orada hep oynadı ve öldüğü için sürekli yaramadı oyunu :D.

Kardeşim 250 level hesabım var yaşım 17 ama 30 yaşında gibi hissediyorum ruhsuzlaştım insanlarla konuşurken kelimeleri unutuyorum içimden Twitch'in gülüşünü yapmak geliyor kendime zor hakim oluyorum üstüne üstlük toplane ve Jungle mainim dertlerimi kimseye anlatamıyorum lütfen bu çağrıya kulak ver ve uzak dur.
520 level çarım var, aklım yerinde :D.

Dikkat et seni oyunda kandırmasınlar.

Mesela görev vardı. Çocuğun biri yeni başlamıştı ve Seraphine oynuyordu. Dedi ki oyunda "bu çar nerede oynanır", ben de görev için oyun uzatmam gerekiyordu malum botlara karşı oynuyorum. Dedim "üste oynanır bu çar". O orada hep oynadı ve öldüğü için sürekli yaramadı oyunu :D.

520 level çarım var, aklım yerinde :D.
Şaka maka hocam oyunu oynayasım hiç gitmiyor neden anlamadım halen liginiz ne?

Teknik olayları bence kendin ayarla. Ama onun dışındaki tavsiyelerim şunlar:
1. İngilizcen yeterliyse EU West'de oyna, yetersizse bile bence EU West'de oyna. TR sunucusu oynayabileceğin en berbat LoL sunucusudur.

2. eğer TR'de oynayacaksan bence arkadaşlarınla oyna. Çünkü tek başına oynadığında, hele dereceli oynadığında hemen hemen her maçta sinirleniyorsun. (yine TR sunucusundan dolayı)

Şaka maka hocam oyunu oynayasım hiç gitmiyor neden anlamadım halen liginiz ne?
Lig kasmıyorum ben hocam. Çünkü çok şansa bağlı bir iş oldu bana göre. Bir yere gelmek için de çok çabalaman gerekiyor. Yani yetenekden ziyade amelelik gibi.

O yüzden ben görevleri yapar, aram oynarım hep. Eğlenceli.

Geri
Yukarı