LoL yeni başlayanlar için öneriler

2 Sezon oynadım. Benim hayatta amacım yok, vakit geçsin, kanser oluyum, durduk yere sülaleme küfürler yiyim diyorsan oyna ama önermem.

Ekleme yapayım yorumuna, artık yeni şeyler çıktı. Allah'a küfür, dini, şehitlere küfür edince kendini havalı sanan tayfa var maalesef öneri yapayım oynayacak arkadaşa da oyuna girince /sustur all at.

Neden Valorant hesabım olduğu için.
Arkadaşların başlama demelerinin sebebi TR sunucusundaki tipler çünkü. Oyundan soğutabilirler, zevk almana engel olurlar. EUW sunucusu yeni başlayanlar için daha ideal. Dediğimi yap yoksa pişman olursun.

Oyun çok kaliteli bir strateji oyunu bu arada. Başlama diyenler oyunu sevmiyor değiller de oyunu oynayan kanser kitleyi sevmiyorlar sadece.

Arkadaşların başlama demelerinin sebebi TR sunucusundaki tipler çünkü. Oyundan soğutabilirler, zevk almana engel olurlar. Euw sunucusu yeni başlayanlar için daha ideal. Dediğimi yap yoksa pişman olursun.

Oyun çok kaliteli bir strateji oyunu bu arada. Başlama diyenler oyunu sevmiyor değiller de oyunu oynayan kanser kitleyi sevmiyorlar sadece.

Ben şu anlık botlarla oynuyorum ve kimse bir şey demiyor.

Arkadaşların başlama demelerinin sebebi TR sunucusundaki tipler çünkü. Oyundan soğutabilirler, zevk almana engel olurlar. Euw sunucusu yeni başlayanlar için daha ideal. Dediğimi yap yoksa pişman olursun.

Kitlesi dışında kör, sağır, dilsiz kombosundan oluşan bir dengeleme ekibi var. Tüm Lane'i almış, stack kasmışken oyunda bile göremediğin bir Hero 5 dakika sonra tüm takımı tekleyebiliyor.

Geri
Yukarı