LOL Yeni Başlayanlara Öneri

Hero öğrenmektense ilk başta oyunu çok iyi kavraman gerektiğine inanıyorum, oyunu iyice öğrenmelisin. Karşıya göre build çıkmayı, farm yapmayı, harita takibi vs. Bunları erkenden öğrenirsen daha faydalı olacaktır.

Adam daha 14 level. Ne oynayacak? Ayrıca adam 30. level olur olmaz dereceli mi girecek? Ne boş konuşuyorsunuz. Oyunu 2 3 yıl oynadım. Biz de biliyoruzda konuşuyoruz. @Silinen üye
Oyunu 2-3 yıl oynamakla usta olunmuyor. Ben de sezon 4 ten beri oynuyorum en son Westte Plat IV hesabımı satıp bıraktım oyunu. 2-3 sene oynayıp bronzda kalanlar da var. Ayrıca düşük seviyelerde kendini hazırlamışsa 30. seviyeye ulaştığında doğrudan dereceli girer.

Hocam minyon kasmayı öğrenmek için Nasus oynayabilirsiniz. Oyun birincisi olup herkezi yok etmek için Master Yi öneririm. Eğer zor karakterler denemek istiyorsanız ve yok edici güçlere sahip olmak istiyorsanız Vel'Koz, Xerath, Syndra gibi karakterler önerimdir. Bu karakterler Mid Lane için alınır. Solo/Top karakterleri yani benim uzun zamandır oynadığım bölüme Nasus, Renekton, Kennen, Shen, Jayce, İrelia, YASUO, Fiora gibi karakterler alınabilir. Bunlar dövüşçü ve aynı zamanda çoğu tank herolardır. Bu iki lanede ustalaşmanı öneririm. Mid Lane oynamanı tercih etmem. Haritanın en ortasında ve çok aksiyon dolu anlar olabilir. Hep bir ormancı tarafından baskına uğrayabilirsin. Üst koridor ise daha sakin ve aksiyonludur. Sadece genel olarak söylüyorum ikiniz hasar takası yapıp çıkabilirsiniz ve minyon daha ön planda olur. Önerim solo oynamandır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı