Çözüldü LoL'de ban yiyen hesabın nicki yan hesaba aktarılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

554130

Decipat
Yaklaşık 5 ay önce ana hesabım küfürden dolayı maalesef perma ban yedi. Hesabımın nicki çok seviyordum ve o nicki tekrardan kullanmak istiyorum gerçekten. Sizce ticket açsam yan hesabıma ban yiyen hesabımın nickini geçirirler mi? Saçma bir konu olduğu için ticket açıp rahatsız etmek istemedim şahsen, deneyen falan varsa aydınlatabilir mi?

Çözüm
Dostum yıllar önce bende aynı soruyu riot'a sormuştum senin için hemen cevabı sunayım.
1682258551339.png

Sihirdar adı takası dediği olayı da şöyle yapıyorlar, bilet atıyorsun ana hesabından 13900 öz alıyorlar ve banlanan hesabın ile ana hesabının nicklerini takas ediyorlar. Ek olarak ban konusunu felan açmanda sorun olmaz yeni hesabına karışmazlar merak etme.
Yaklaşık 5 ay önce ana hesabım küfürden dolayı maalesef perma ban yedi. Hesabımın nicki çok seviyordum ve o nicki tekrardan kullanmak istiyorum gerçekten. Sizce ticket açsam yan hesabıma ban yiyen hesabımın nickini geçirirler mi? Saçma bir konu olduğu için ticket açıp rahatsız etmek istemedim şahsen, deneyen falan varsa aydınlatabilir mi?

Deneme bence.

Öncelikli olarak LoL´de hesap ayarlarına girip Kullanıcı Adı Değiştirme kısmında eski nickinizi yazın eğer uygun gözüküyorsa mavi öz biriktirerek yapabilirsiniz. Eğer kullanımda gözüküyorsa ticket açıp öğrenmeniz en sağlıklısı olur lakin perma ban olduğundan sorun olur mu bilemedim.

Öncelikli olarak LoL´de hesap ayarlarına girip Kullanıcı Adı Değiştirme kısmında eski nickinizi yazın eğer uygun gözüküyorsa mavi öz biriktirerek yapabilirsiniz. Eğer kullanımda gözüküyorsa ticket açıp öğrenmeniz en sağlıklısı olur lakin perma ban olduğundan sorun olur mu bilemedim.
Hocam muhtemelen olmayacaktır boşa şimdi şampiyon kristali de yakmak istemiyorum. Sizce ticket açsam ters cevap verirler mi?
Hocam nickinizi şekilli harflerle girerseniz olur diye düşünüyorum.
Şekilli harflerden nefret ediyorum hocam, çok kötü gözüküyor bana göre.

Geri
Yukarı