Çözüldü LoL'de ban yiyen hesabın nicki yan hesaba aktarılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

554130

Decipat
Yaklaşık 5 ay önce ana hesabım küfürden dolayı maalesef perma ban yedi. Hesabımın nicki çok seviyordum ve o nicki tekrardan kullanmak istiyorum gerçekten. Sizce ticket açsam yan hesabıma ban yiyen hesabımın nickini geçirirler mi? Saçma bir konu olduğu için ticket açıp rahatsız etmek istemedim şahsen, deneyen falan varsa aydınlatabilir mi?

Çözüm
Dostum yıllar önce bende aynı soruyu riot'a sormuştum senin için hemen cevabı sunayım.
1682258551339.png

Sihirdar adı takası dediği olayı da şöyle yapıyorlar, bilet atıyorsun ana hesabından 13900 öz alıyorlar ve banlanan hesabın ile ana hesabının nicklerini takas ediyorlar. Ek olarak ban konusunu felan açmanda sorun olmaz yeni hesabına karışmazlar merak etme.
Bu arada bir hesaba hiç giriş yapılmazsa bir müddet sonra isim boşa düşüyor başka sıfırdan açılmış bir hesap onun ismini alabiliyor. Yan hesabım vardı, yıllar sonra girdiğimde uyarı metni vermişti hesap deaktif bu kullanıcı adı alınabilir diye. Lakin süreyi hatırlamıyorum 2 yıl sonra girmiştim.
Teşekkürler bilgi için. Ben temiz bir sicil için muhtemelen o hesapla ilgili bir nick yapmam ya.

Hem şekilsize hem de orijinal isme en çok benzeyen Kalstơ elimden gelen bu kadar. 😀

İdareten kullanır, 2 sene sonra hala onuyor olursan orijinal ismi alırsın.
Aslında yan hesabımın nickini de çok seviyorum ama bir YouTuber'ın YouTube nickinin aynısını yaptığım için sıkıntı çıkar diye korkuyorum. Yoksa ben de pek değiştirmek istemiyorum aslında.

Dostum yıllar önce bende aynı soruyu riot'a sormuştum senin için hemen cevabı sunayım.
1682258551339.png

Sihirdar adı takası dediği olayı da şöyle yapıyorlar, bilet atıyorsun ana hesabından 13900 öz alıyorlar ve banlanan hesabın ile ana hesabının nicklerini takas ediyorlar. Ek olarak ban konusunu felan açmanda sorun olmaz yeni hesabına karışmazlar merak etme.

Son düzenleme:
Çözüm
Eki Görüntüle 1751940

Çok teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı