LoL'de bronzdan nasıl çıkılır?

En iyi oynadığınız karakterle oynayın ve ona yoğunlaşıp taktik-item öğrenin. Tek girmeyin anlaştığınız oyun bilgisi olan kişilerle girin.
Eğer Wild Rift oynuyorsanız bronzdan çıkmanıza yardımcı olabilirim

Bu bronzdan çıkamıyorum LoL'ü de iyi oynarım kda yüksektir Kda'yı geçtim harita bilgim iyi haritayı iyi izliyorum. Jungle middeyse ona göre pozisyon alabiliyorum ani gangte kaçabiliyorum oyun bilgimde iyi fakat olmuyor, çıkılmıyor bu ranktan. Mid oynasam ADC kasıyor, top kasıyor onlar tek atıyor Duo giriyoruz yine olmuyor. Bronz 1'dim Win streak attık 15 tane tekrar aynısı oldu tekrar düştüm bronz 2'yim şimdi yok mu bunun bir çözümü arkadaş? Bıktım ben bundan ya.

İyi oynadığını sanıyorsun problem bu iyi oynasan TR'de dia 1'den düşük olamazsın zaten.

İyi oynadığını sanıyorsun problem bu iyi oynasan TR'de dia 1'den düşük olamazsın zaten.

TR değil EUW bir de iyi oynadığımı düşünmemin sebebi çok fazla oyun bilgilendirici video izledim ve harita bilgim falan iyi ani ganke karşı kaçabiliyorum harita takibim sayesinde nasıl pozisyon alacağımı biliyorum tabii yaşadıklarımı bir görseniz bu cevabı verir miydiniz.

Bu bronzdan çıkamıyorum LoL'ü de iyi oynarım kda yüksektir Kda'yı geçtim harita bilgim iyi haritayı iyi izliyorum. Jungle middeyse ona göre pozisyon alabiliyorum ani gangte kaçabiliyorum oyun bilgimde iyi fakat olmuyor, çıkılmıyor bu ranktan. Mid oynasam ADC kasıyor, top kasıyor onlar tek atıyor Duo giriyoruz yine olmuyor. Bronz 1'dim Win streak attık 15 tane tekrar aynısı oldu tekrar düştüm bronz 2'yim şimdi yok mu bunun bir çözümü arkadaş? Bıktım ben bundan ya.

Biraz geç bir mesaj olacak ama iyi oynamıyorsun sadece iyi oynadığını sanıyorsun. Bu oyunda ki herkes hakettiği ligdedir bunu nereden mi biliyorum çünkü LoL'e ilk başladığım da ben de senin gibi düşünüyordum bronz 1 -3LP'dim takımı bahane ederdim ama şu an anlıyorum ki alakası bile yokmuş son sezon sadece Lulu oynayarak +500 LP kastım ve kimseyle 1 kere bile Duo girmedim oynadığın lane ve karakter bile fark etmiyor eğer iyiysen zaten rahatça rank yükselirsin.

Dosya Ekleri

• 20221121_194420.jpg
    20221121_194420.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 28
TR değil EUW bir de iyi oynadığımı düşünmemin sebebi çok fazla oyun bilgilendirici video izledim ve harita bilgim falan iyi ani ganke karşı kaçabiliyorum harita takibim sayesinde nasıl pozisyon alacağımı biliyorum tabii yaşadıklarımı bir görseniz bu cevabı verir miydiniz.

Eğer hak ettiğin ligde değil isen fresh hesap al dediğin gibiysen 10-0 yerleştirme bitirmen zor olmaz zaten Gold mmr ile baslarsin direk ustune 10-20 Mac kazanirsan high dia lobilerine atar bile vaktini kaybetme eğer iyi oynayip hak ettigin ligde degilsen.

LoL oynama.

Geri
Yukarı