LoL'de çevrimdışı gözükme

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu oynarken arkadaş listemdeki kişilerin beni çevrimdışı görmesi lazım. 3. parti yazılım kullanmadan yapmak mümkün mü böyle bir şeyi?

Deceive ile gayet mümkün ve ban sebebi değil, en azından şimdilik. Aynı program Valorant ve LoR'da da çalışıyor. Deceive'in yapımcısı Molendijk LoL topluluğunda gayet saygın bir geliştiricidir, herhangi bir sorun olduğunda programda gerekli güncellemeleri yapacağını veya kaldıracağını söylüyordu. Linkte bir Rioter ile yaptığı konuşma görüntüsü mevcut, ilginizi çekebilir.
Hocam diyelim bir şekilde ban yedim perma mı yerim direkt olarak ? Ve @Hielah hocam sizce bu programdan ban yer miyim ?

Deceive ile gayet mümkün ve ban sebebi değil, en azından şimdilik. Aynı program Valorant ve LoR'da da çalışıyor. Deceive'in yapımcısı Molendijk LoL topluluğunda gayet saygın bir geliştiricidir, herhangi bir sorun olduğunda programda gerekli güncellemeleri yapacağını veya kaldıracağını söylüyordu. Linkte bir Rioter ile yaptığı konuşma görüntüsü mevcut, ilginizi çekebilir.
Şu lanet program yüzünden 1 senedir falan çevirimdışı olarak görünüyorum düzeltemedim bi. Oyunu oynayamıyorum.

Benim düzelmiyor hocam sildim geri kurdum falan yine olmadı. Sağ üstte çevirimiçi - TR1 yazıyor ve altta arkadaş listesi yüklenmiyor. Nasıl düzelteceğim bunu anlamadım bir.

Desteğe yazın isterseniz ama ana hesabınız ile yazmayın bence ban yeme ihtimaliniz var ne kadar da bansız denmesine rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı