LoL'de EUW bölgesine geçmeli mi?

252217

Hectopat
Makaleler
1
450 level TR hesabım var. TR sunucusunda maçlar hiç çekişmeli geçmiyor genelde snowball etkisiyle oyunları ya kaybediyoruz ya da kazanıyoruz. Ben de EUW bölgesine geçmeye düşündüm. Sizce geçmeli miyim? Sezonu Plat 1 bitirdim.

Şu an meta tam dediğiniz gibi zaten, EUW'da master altındaki elolarda hiçbir fark görmeyeceksiniz.

Oyun kalitesi olarak Plat liginde bile ciddi fark ediyor şunu rahatlıkla söyleyebilrim ki euw'da plat 1-3 tr de d4-d3 seviyelerine eşit. Oyuncu kitlesi olarak tr kadar toksik oyuncu olmadığını söyleyebilirim arada illaki denk geliyor ama genelde kimse sövüşmeden oyununu oynuyor.

450 level TR hesabım var. TR sunucusunda maçlar hiç çekişmeli geçmiyor genelde snowball etkisiyle oyunları ya kaybediyoruz ya da kazanıyoruz. Ben de EUW bölgesine geçmeye düşündüm. Sizce geçmeli miyim? Sezonu Plat 1 bitirdim.
Bu sıralar meta çok bozuk, özellikle cana göre vuran itemlerin ciddi bir dengeye ihtiyacı var. 1-2 aya düzeltirler. Dünya şampiyonası çekişmeli geçsin diye her sene aynı şeyi yapıyorlar.

450 level TR hesabım var. TR sunucusunda maçlar hiç çekişmeli geçmiyor genelde snowball etkisiyle oyunları ya kaybediyoruz ya da kazanıyoruz. Ben de EUW bölgesine geçmeye düşündüm. Sizce geçmeli miyim? Sezonu plat 1 bitirdim.

Durman hata.

TR sunucu EUW'dan kat ve kat daha zor. EUW şu anlık önermem çünkü o kadar garip Build'ler yapıyorlar ki insan kendini sorguluyor. Yuumi mid ile plat olan alman bir arkadaşım var.

Toksiklik euw da daha beter.Tr deki adam ana bacı küfrediyor.Euw da tilt biri hiçbir şey yazmıyor ama bilerek sana maçı kaybettiriyor.Bildiğin satıyor maçı çaktırmadan yapıyor bunu çok denk geldim.
Ama euw plat elonun oyun kalitesi tr plat elodan daha iyi.

Geçeceksen yönetimden dolayı geç onun dışında oyun kalitesi anlamında farklar var. Riot Türkiye Hera gibi vasıfsız insanları yönetim ekibine alacak kadar çıtayı düşürdüyse oynamaya gerek olduğunu sanmıyorum. Diğer yöneticilerde Hera gibi vasıfsız insanlardır tahminimce ve yönetici kötü olan yerde de oynanmaz.

Geri
Yukarı