LoL'de hile kullanmama rağmen hile yüzünden perma ban yedim

Hocam yüksek miktarda para yatırdım diyor ona rağmen skin programı açıyor. Elbette hak yiyor burada ben o skin için para verirken o bedavaya konuyor. Ayrıca oyuna etki ediyor Riot bu hile mi değil mi bakmaz.
Hayır yemiyor. Kostüm ile oyunculuğa etki yoktur. Ayrıca senin kostümünü herkes görürken, onun o görüyor sadece. Görseler bile oyunculuğa etki eden bir şey değil.

Hayır yemiyor. Kostüm ile oyunculuğa etki yoktur. Ayrıca senin kostümünü herkes görürken, onun o görüyor sadece. Görseler bile oyunculuğa etki eden bir şey değil.
Hocam ortada emekle yapılan bir şey var ve arkadaş bedavaya kullanıyor. Evet hak yemiş oluyor. Başkalarının görmesi söz konusu olan şey değil.

Sonuçta para ile satılan şeyi bedava kullanıyor.
Doğru diyorsun, Riotun orijinal skinlerini custom skin vs. kullanarak kullanmak yasak, ama onların haricindekiler değil.
Hocam ortada emekle yapılan bir şey var ve arkadaş bedavaya kullanıyor. Evet hak yemiş oluyor. Başkalarının görmesi söz konusu olan şey değil.
Aynı şekilde, kullandığım 'emek', bu sayfaya kendi istekleriyle yayınladıkları toplumdaki oyuncuların kendi yaptıkları şeyler. Siteye de LoL'de var olan skinleri koymak yasak.

Sonuçta para ile satılan şeyi bedava kullanıyor.
Sadece para yatırılarak kostüm elde edilmiyor. Herkesin en az 3 tane kırmızısı vardır zaten. Riot kostüm dağıtıyor.
Bunu dert etmeniz saçmalık bence. Anlamsız.

Kostüm dediğimiz şey hiç bir şey. Yani birinin hile ile de kostümünü görsek bir anlamı olmaz. Zaten LoL akşama kadar kostüm dağıtıyor ve bol bol var herkeste.

Birinin böyle ban yemesi de çok haksızlık, adaletsiz bir durum. En kötü durum geçici banlanmak olmalıydı.

Sadece para yatırılarak kostüm elde edilmiyor. Herkesin en az 3 tane kırmızısı vardır zaten. Riot kostüm dağıtıyor.
Bunu dert etmeniz saçmalık bence. Anlamsız.

Kostüm dediğimiz şey hiç bir şey. Yani birinin hile ile de kostümünü görsek bir anlamı olmaz. Zaten LoL akşama kadar kostüm dağıtıyor ve bol bol var herkeste.

Birinin böyle ban yemesi de çok haksızlık, adaletsiz bir durum. En kötü durum geçici banlanmak olmalıydı.
Bence gayet yerinde ve haklı bir ban hocam ibreti alem olur bir daha da açmaz konuyu gören arkadaşlar da 3. Parti yazılım kullanmazlar.

Bence gayet yerinde ve haklı bir ban hocam ibreti alem olur bir daha da açmaz konuyu gören arkadaşlar da 3. Parti yazılım kullanmazlar.
Yok değil. En kötü geçici banlanmalıydı. Kimsenin oynanışna bir etkisi olmadı çünkü.
Neyse LoL saçma oyun zaten.

Şans faktörünün çok çok ön planda olduğu boş bir oyun. İnsanlar ibret alabilir :D.

Hocam Riot çalışanları bile killerskins için kendi sorumluluğunuzda kullanın diyor. Yani ban yemezsiniz ama yerseniz niye diye sormayın.

Hocam 10 yıldır LoL oynuyorum bir sürü hesabımda her türlü şeyi kullandım bu tür şeylerden ban yenilmiyor. Fakat bazı istisnalar var onlarda sadece TR Server'ı için geçerli.

Geri
Yukarı